Тема: KIA Cerato - варто чи "не" варто?

Показ результатів 1 до 10 з 21

KIA Cerato - варто чи "не" варто?

привіт всім "автолюбителям" Страх не люблю цього слова, тому ще раз привіт всім Водіям, слово автолюбитель асоціюється з пенсіонером 60 років за рулем 21 -першої Волги . Ну але не відволікатимусь від теми "кіа черато", ситація "любі друзі" така- прийшов час міняти авто, перший час придивився до Опель Вектра 1999- 2001р., переглянувши декілька "тіпа свіжачків" зрозумів що не хочу платити 10-13 тис. за таку машину, машинка в принципі супер, але кузов практично у всіх слабенький до корозії, враховуючи що я машину ставлю на вулиці, зима не зима катаюсь думаю не витримає. Наступним предметом для огляду стала Мазда 626 2000-2003р.ціна вже смачніша 12,5-14,5 тис. Практично чуть НЕ взяв, але так ж хрень, машина супер, мотр 2л. управляємість супер,"відонс"5балів, але придивився під арку а там ржавчинка, думаю фігня, потім ще а там фарба вздулась, майстер "кузовщик" запевняв що це фігня, але глянув на другу там такаж ситуація. Карочте не купив шота стало шкода платити такі гроші за машину котру робити потрібно, хоча машинка супер і потрібно було лише ті ржавчинки заробити і резинок поміняти на 150 баків. Вот посидівши подумавши придивляюсь до нової машини, в очі потрапила Черато (Кіа), також взявби з 2л. мотором-ціна відповідна 100тис. грн., звчинйно частоково в кредит, перевага гарантія 3-5 років або 100тис. Також страховка за 1% вартосі авто "повне каско"
    Так вот - що за машина, хто що знає про неї? хто катався на ній ? "+""-" ???
    Можливо порадите ще якесь авто в цю ціну ...
    Приєднався 28.08.2006
    Звідки звідти
    Повідомлень 1800

Re: Кіа Черато - варто чи "не"варто ?

Можливо порадите ще якесь авто в цю ціну ...
    За ту ціну можна порадити відносно багато автівок. Але не з такою комплектацією і двигуном. Зараз направду навіть нічого в голову не приходить, хіба Лацетті з 1.8, проте це далеко не те.

Оскільки вже давно симпатизую Черато, особливо як вона коштувала 80 тис. в базі, то скажу одним виразом: багато якісної машини за відносно невеликі гроші.

Все решта про неї - знайдете тут. Думаю на день Вам читати точно вистарчить
    Приєднався 27.11.2005
    Звідки Львів
    Повідомлень 1614

Re: KIA Cerato - варто чи "не" варто?

я би взяв вектру з 2,5
    В історію важко попасти, але дуже легко вляпатись

Дорогенький "BATMAN" одна маленька порада якщо ти розглядаєш авто вартістю 100 000,00грн. Зверни увагу що крім "узкоглазих корейців" які випускають КІА є ще й "узкоглазі японці" які випускають таку собі марку Міцубісі ось моя тобі порада Лансер 10 або "Х" ціна.......

Залежно які в тебе є пріоритети, дизайн (більше класичний чи спортивний), збираєшся тільки сам їздити, чи сімю возити ітд. Як на мене 100 000 за Cerato це трохи забагато, хоча машинка гарненька, особливо мені подобається що є можливість взяти її зі світлим салоном.

Вектра ззовні класно виглядає, але на диво там дуже мало місця для задніх пасажирів.
    Лансер Х - має дуже стильний спортивний дизайн, хоча прочитавши деякі тест драйви, пишуть що машинка така собі. Там навіть панель зроблена з твердого пластику

Якщо хочеш щось трохи більше то зверни увагу на:
    Chevrolet Epica - 110 000 грн, як за такі гроші машина Супер (на мою думку)
    Hyundai Sonata - 120 тис.грн.
    Kia Magentis - 120 тис.грн.

Залежно які в тебе є пріоритети, дизайн (більше класичний чи спортивний), збираєшся тільки сам їздити, чи сімю возити ітд. Як на мене 100 000 за Cerato це трохи забагато, хоча машинка гарненька, особливо мені подобається що є можливість взяти її зі світлим салоном.

Вектра ззовні класно виглядає, але на диво там дуже мало місця для задніх пасажирів.
    Лансер Х - має дуже стильний спортивний дизайн, хоча прочитавши деякі тест драйви, пишуть що машинка така собі. Там навіть панель зроблена з твердого пластику

Якщо хочеш щось трохи більше то зверни увагу на:
    Chevrolet Epica - 110 000 грн, як за такі гроші машина Супер (на мою думку)
    Hyundai Sonata - 120 тис.грн.
    Kia Magentis - 120 тис.грн.

Таки правда в цьому є що деякі тести Лансер не показували тих результатів що очікували від нової Міцубісі,кажуть люди що на швидкості 160км/год в салоні трохи где.

{ додано через 1 хвилину }
    Епіка супер сам думаю може варто.....
    Відредагув(ла) McRival : 18.08.2007 о 01:26:38 Причина: Додано повідомлення
    Приєднався 27.11.2005
    Звідки Львів
    Повідомлень 1614

Блін, якщо орінтуватись на панель то Chevrolet Epica то останнє на що я би орінтувався, бо є така штука як якість зборки авто!!! їздив на лацетті - там зразу відчувається що в нас роблено!!!!
    тай двіжки як на кітайцях 154.0 hp при 5800 і то при 2,5..
    Вектра з таким обємом видає 170 hp
    Приєднався 28.08.2006
    Звідки звідти
    Повідомлень 1800

Міцубісі ось моя тобі порада Лансер 10 або "Х" ціна.......
    щодо старого Ланцера, який коштує 18000 в базі з двигуном 1.6, ще можна посперетчатися. Новий "Х" коштує 21000 з двигуном 1.5, - це, по-перше, більше 100000грн, по друге, з тим двигуном "догнати" Церато 2.0 тільки в мріях.
    І правильно сказав orest.lviv.ua Ланцер Х - це всього лиш яркий дизайн, і деякі покращені елементи. ІМХО воно не вартує різниці в ціні аж 3000. Окрім того, якщо ж порівнювати спортивну поведінку, то Церато далеко негана: руль 2.8 оберта (від упора до упора), підвіска досить зажата, цілком прийнятна для різких маневрів, крени мінімальні.

Епіка - нащадок Еванди. Не знаю, які зміни зробили, але те що Еванда була ДУЖЕ хорошою машиною за свою ціну, це факт. Цитую тих, хто мав досвід: "..Это просто неубываемый автомобиль..". Це до речі слова того хто в гаражі також має і Мерси. 60000 км (!) - у машині міняли тільки розіхдники. Навіть аміки і ті рідні. Звісно що про спортивний характер ніхто не говорить, але як початковий бізнес-клас дуже класно.

SOLARIS, якщо йдеться про нове, то ті ж Вектри теж у нас збирають. Тай концерн (Дж.М.) той самий...
    Ну що хочеш порівнюй, але я ніколи не повірю що у Вектрі якісніша збірка, ніж скажемо в Соната (з Епікою можу припускати).
    Приєднався 27.11.2005
    Звідки Львів
    Повідомлень 1614

Ну що хочеш порівнюй, але я ніколи не повірю що у Вектрі якісніша збірка, ніж скажемо в Соната (з Епікою можу припускати).
    я про автозаз
    Приєднався 28.08.2006
    Звідки звідти
    Повідомлень 1800

Нещодавно на тест до програми "Екіпаж" попала "Сиротка". Версія з 1.6СRDi дизелем. (той що з турбіною).
    У підсумку: придерливий авторитет Мочанов (хто знає його, мене зрозуміє) поставив їй три п"ятірки за двигун, підвіску і трансмісію. Що ж можливо сумнів у об"єктивності такого тесту і є, але все ж вважаю що Церато за свою ціну на таке заслуговує.

Текстова версія тесту.
    Відео. Частина 1
    Відео. Частина 2

П.С> До речі там на сайті ще багато цікавих тестів.
Сторінка 1 з 3 123 Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. 1- 31 березня,"Дикій простір" з ГАЙДАМАКАМИ та Олесею Теліженко, арт-кав"ярня "Штука"
    Від O_Lenka у форумі Події, афіша міста Львів. Кінотеатри, театри, виставки
    Відповідей: 0
    Останнє: 28.02.2011, 14:57:02
  2. Позики. Варто чи не варто?
    Від AjRinka у форумі Економіка, фінанси, бізнес, страхування
    Відповідей: 23
    Останнє: 04.11.2009, 16:33:58
  3. Ніно - це "джаз", "етнопоп", "world music"...
    Від Maat у форумі Події, афіша міста Львів. Кінотеатри, театри, виставки
    Відповідей: 6
    Останнє: 21.11.2008, 15:53:11
  4. Вечір-концерт "Армія світла" автора пісні "ВОНА" Костика Москальця
    Від Словотворець у форумі Події, афіша міста Львів. Кінотеатри, театри, виставки
    Відповідей: 0
    Останнє: 22.08.2008, 11:34:57
  5. Купуйте "Tampax" або"Always" і тримаєте стартовий "Леді life:)"
    Від Rainbow у форумі Мобільний зв'язок, Телефонія, Зв'язок
    Відповідей: 13
    Останнє: 13.08.2007, 13:52:38

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення