Тема: Хоббі-діло

Показ результатів 1 до 10 з 41

Приєднався 06.02.2007
    Звідки Прикарпаття:)
    Повідомлень 1621
    Записів в журналі 187

Хоббі-діло

Щоби не питатися стандартно: а чим ви займаєтесь у вільний час?
    Запитаю так >>>
    без якої справи ви себе не мислите, плани якої цікавої діяльності не дають вам спати, чи є місце поняттю "натхнення" до тієї справи?
    Бо проведення дозвілля - то важливий шмат часу
    Є дві речі, які викликають зачудування і захоплення: зоряне небо наді мною і моральний закон в мені... (с) Е.Кант
    Приєднався 24.02.2007
    Звідки Lviv
    Повідомлень 117
    Записів в журналі 17

Re: Хобі-діло

Без книжок я і дня не проживу, це точно.І по телефону досить багато з друзями говорю.Багато сплю по Неділях.Здається описала досить великий кусок свого часу.
    Приєднався 27.12.2006
    Звідки Київ
    Повідомлень 692
    Записів в журналі 18

Я не мислю себе без нової інформації, будь-то читання книжок, журналів чи інету. А ще - без кави, тобто без самого таїнства її приготування зранку, а потім насолоди від цього магічного напою і споглядання метушні невсипущих мешканців міста на відстані мінус 9 поверхів.
    Не бійся, що твоє життя закінчиться, бійся, що воно так і не почнеться
    Приєднався 21.07.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 2999
    Записів в журналі 99

Дуже люблю щось придумувати, а потім то реалізовувати То в різному плані, як матеріалльному так і ні якщо з матеріального то люблю робити якісь речі руцями, банальні але приємні - наприклад, конвертики для СД якісь цікаві - з кольорової плівки і позшивані степлером ;) і декорувати їх по-всякому; дуже люблю клепати мотанки на Великдень
    Читати! Причому все! Підряд! Я можу поглинати мегатонни друкованої інформації, не гребую абсолютно нічим: чи то Томас Бруссіґ (знаєте такого? ) чи журнал Космополітен, чи ґазета 15 хвилин
    Переглядати фото, красиві фото. Тому можу присвячувати цілі вечори! Красиві люди, діти, сфотографовані відчуття... Мистецтво, що тут скажеш?..

А ще... ще моє неймовірне хоббі це Центрик!
    Послухаю цей дощ. Підкрався і шумить... (Л. Костенко)

Кінорейтинг від галицької панянки
    Приєднався 17.07.2007
    Звідки Львів, Сихівська
    Повідомлень 430
    Записів в журналі 32

немислю себе без фоток і віршів... я вростлася вже тою поезією, я живу у ній, а вона інколи мене відвідує натхненням... не уявляю життя як без пензля і мольберта, так і без фотошопу і компа...
    моїми хоббі є спостереження за людими і моїм котасиком Васьком

ляблю дивитись футбол особливо в Києві на стадіоні така ейфорія,
    останній раз то отримала вдвіче більше насолоди(минулого року в Одесі відбувся матч між Динамо та Шахтарем- через декілька місць від мене сидів Ахметов,то я я так кричала:"Динамо.Динамо!!!!!",а то його це дратувало а я ще дужче-от так за той самий час пограла на нервах і подивилась футбол) і ще люблю рибалити і танцювати
    Приєднався 16.10.2007
    Звідки Київ
    Повідомлень 1108
    Записів в журналі 34

Визначеного конктретного хобі в мене нема. Можливе домінування якогось діла певний час, але не довго (не більше пів-року). Втім, якщо хороша погода надворі, то обов"язково треба погуляти (бажано подалі від проїжжої частини). Як на мене, найкраще проведення вільного часу тільки тоді, коли "план дій" створюється в останній момент і формується під час проведення цього вільного часу.

Люблю поганяти на машині, покрутити гайки, оцінити результат ) Оце моє хобі. Наразі переважно драгрейсінг, але хочеться десь знайти і кольцо і можливо потім в раллі поїздити

Але і робота теж подобається, так як творча (розкрутка сайтів).
    Vova's Avatar
    Модератор гри "Фотопогляд"
    Приєднався 30.01.2007
    Звідки Львів, Cтарий Сихів
    Повідомлень 487

А я люблю займатись спортом (футбол і настільний теніс). А ще дуже люблю танцювати. Був період що навіть займався танцями (класичними та латино-американськими).
    Можливо, в цьому світі ти всього лише людина, але для когось ти – цілий світ...
    Приєднався 09.03.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 4918
    Записів в журналі 30

А в мене немає вільного часу і невільного... У мене журналістика - і хобі, і робота...
    Коли всі думають однаково, значить, ніхто особливо і не думає...
Сторінка 1 з 5 123 ... Останні
  • Перейти до сторінки:

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення