Голосування: Хто такі вояки ОУН-УПА?

Тема: ОУН-УПА

Показ результатів 1 до 10 з 289

Приєднався 02.12.2007
    Звідки Donetsk
    Повідомлень 423

ОУН-УПА

Я давно але не дуже ретельно цікавлюсь цим питанням.Хто для "нас" є вояки УПА?а хто вони насправді?відписуємось...
    Приєднався 06.11.2007
    Звідки Львів, Чупринки
    Повідомлень 2632
    Записів в журналі 30

Re: ОУН-УПА

Я давно але не дуже ретельно цікавлюсь цим питанням
    А ти поцікався і почитай спершу!
    Щирість і відкритість часто роблять боляче собі ж... Але це не означає, що треба ставати лукавою і замкнутою. Просто треба вчасно зорієнтуватись в людях, а якщо не вчасно - то ніколи не пізно.
    Приєднався 02.12.2007
    Звідки Donetsk
    Повідомлень 423

А ти поцікався і почитай спершу!
    я цікавився і з різних істочників,там написані зовсім різні речі про УПА,тому маю власну думку і висновок,хоча є деякі точки спотикання...
    Narkoz's Avatar
    Приєднався 30.11.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 311

Ти знаєш що в жовтні, до річниці УПА вийшла маса літератури, ціла купа документів, які раніше де друкувалися, розповіді вояків. Цими даними ти цікавився?
    Я давно але не дуже ретельно
    А давай ретельніше, тоді точок спотикання не має бути.
    Приєднався 06.11.2007
    Звідки Львів, Чупринки
    Повідомлень 2632
    Записів в журналі 30

Джерел...
    хоча є деякі точки спотикання...
    різні поняття і думки...
    Щирість і відкритість часто роблять боляче собі ж... Але це не означає, що треба ставати лукавою і замкнутою. Просто треба вчасно зорієнтуватись в людях, а якщо не вчасно - то ніколи не пізно.
    Приєднався 02.12.2007
    Звідки Donetsk
    Повідомлень 423

дякую,думаєш мені легко писати на українській,якщо я все життя балакаю по росіїській,форум це майже єдина можливість вивчити рідну мову...
    різні поняття і думки...
    у історіі думок не буває,тільки факти,або є або нема...
    моя думка звичайно більш політична і економічна,ніж історична,але все дуже тісно пов"язано,тому думаю я правий.
    Ще пишіть якого ще пункту у голосуванні бракує...
    Приєднався 06.11.2007
    Звідки Львів, Чупринки
    Повідомлень 2632
    Записів в журналі 30

у історіі думок не буває,тільки факти,або є або нема...
    моя думка звичайно більш політична і економічна,ніж історична,але все дуже тісно пов"язано,тому думаю я правий.
    Вмовив... точки зору...
    Приєднався 07.11.2007
    Звідки Львів, Варшавськ
    Повідомлень 472

Однозначно Герої Західної України,вічна їм слава...
    Ну, гадаю, про себе вони не думали, як про героїв... Боролися за свою незалежність. І боролися за незалежність саме Західної України, Східна їм була до фєнєчки, там жили інші люди. Може дивно звучить, але Україну об'єднав Радянський Союз. Звичайно, можна згадати акт "злуки" 22 січня 1918 року, але я думаю, він якраз підтверджує, що галичани вважали східняків "інакшими" українцями. Ну а ті так же думали про галичан.
    памятаєте, як співається в пісні:
    Зажурились галичанки, тай на тую зміну:
    Ой відходять наші стрілці десь на Україну.
    Думати про Україну, як про єдину територію до Другої світової - екстраполяція сучасності у минуле...
    Приєднався 25.09.2006
    Звідки Київ, Теремки
    Повідомлень 3227

diden, доречі одним з дежерел інформації були радянські підручники по історі?
    Приєднався 02.12.2007
    Звідки Donetsk
    Повідомлень 423

diden, доречі одним з дежерел інформації були радянські підручники по історі?
    звичайно,і сучасні українські,і там і там є багато навмисних неточностей,а іноді і брехні...
Сторінка 1 з 29 12311 ... Останні
  • Перейти до сторінки:

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення