Тема: Просимо пробачення

Показ результатів 11 до 15 з 15

Приєднався 01.01.2008
    Звідки Новояворівськ
    Повідомлень 152
    Записів в журналі 6

Re: Просимо пробачення.

Краще просити пробачення не перед Новим роком, а якнайшвидше. Що довше чекаєш, то важче буде. І нерви собі попсуєш.
    тебе, нібито, зрозуміли, вибачили, а потім за спиною таааааке, що аж страшно подумати, що про тебе наговорили.
    Не варто думати про те, що скажуть люди. Треба бути мудрими.

{ додано через 3 хвилини }
    Я думаю, що кожна людина хоче миру і злагоди. Просто не всі це усвідомлюють.
    Насмішки і обмови - один з проявів слабкості і способів придушення своєї власної совісті.
    Відредагув(ла) Закохана у Вітер : 12.01.2008 о 12:55:10 Причина: Додано повідомлення
    Be all you can be. Спіши Жити Сьогодні.

Re: Просимо пробачення

Особисто я ображаюсь дуже рідко, але коли ображаюсь, то краще не продовжувати подальших образ, бо заводжусь тоді з пів обороту і стримати буває важко. Потім, через кілька годин, максимум день, два починаю думати, а на фіга то всьо було робити..., легше відійти собі в сторону і йти своєю дорогою, а людина якщо щось сказала не подумавши, можливо задумається і сама зробить висновки.
    Дуже часто в житті вибачався і продовжую вибачатись, коли усвідомлюю свою вину, навіть бували випадки, що виставляв людям в занк примирення. Неможливо постійно перебувати в стані самоконторолю, все одно якась напасть іноді виводить з рівноваги і що характерно, чим більше наманаєшся себе контролювати, тим більше тебе намагаються вивести з рівноваги, і звідки вони відчувають це...?
    Приєднався 20.12.2008
    Звідки Тернопіль
    Повідомлень 87

Я прошу вибачення у друга дитинствамені дуже шкода що я така
    Приєднався 13.11.2010
    Звідки Напр. Львів, Патона
    Повідомлень 220
    Записів в журналі 19

Сварка.
    чоловік: та ти, сяка-така, ти Дурепа!
    дружина: я дурепа? ану негайно вибачся!
    чоловік: гаразд. вибач люба, мені дуже шкода, що ти дурепа...

це я до того, що вибачення для галочки, просто тому, що так прийнято, нікому не потрібні (хіба що ти геніальний актор, товариш нічого не помітить, зате всі будуть спокійні).
    а от якщо справді мусиш просити пробачення, то я згодна з Закоханою у Вітер:
    Що довше чекаєш, то важче буде
    Приєднався 06.11.2007
    Звідки  місто, вулиця, ква
    Повідомлень 2333
    Записів в журналі 9

я мабуть заблукав...
    прошу пробачення за оффтоп))
    Світ справді смішний. Взяти хоча б людство... (с) Г. Лавкрафт
Сторінка 2 з 2 Перший 12
  • Перейти до сторінки:

Ваші права у розділі