Тема: Кредит на авто

Показ результатів 1 до 10 з 16

Приєднався 07.12.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 65

Кредит на авто

підкажіть мені будь-ласка чи варта брати авто в кредит і якщо так то може ви підскажете з яким банком краще працювати
    дякую
    Приєднався 25.11.2005
    Звідки Львів
    Повідомлень 4918
    Записів в журналі 114

Re: Кредит на авто

chybexa, кредит ніколи не варто брати, бо то лишні зобовязання.
    Все залежить від того яку машину, і скільки маєш на перший внесок.. Як на мене якщо не мати хоча б половини суми, то брати кредит це самогубство.
    Суперечка на форумі — це все одно, що олімпіада серед розумово відсталих. Навіть якщо ти переміг — ти все одно дурак.. (с) Невідомий
    Приєднався 16.10.2007
    Звідки Київ
    Повідомлень 1108
    Записів в журналі 34

Абсолютно погоджуюсь з Словотворцем.
    Приєднався 15.08.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 934

В Америці всі живуть у кредит
    Приєднався 13.05.2007
    Звідки Львів, Чупринки
    Повідомлень 1929
    Записів в журналі 28

підкажіть мені будь-ласка чи варта брати авто в кредит і якщо так то може ви підскажете з яким банком краще працювати
    дякую
    поперше подумай наскільки тоб потрібне то авто, зваж це з переплатами та іншим марнотрацтвом, машина тобі вийде золота, і брати в кредит варта тільки тоді коли вона тобі відробить свою вартість.
    Шоб повимахуватись або так "жеби було" то зовсім не цікаво.
    На рахунок банку.... моя практика доводить шо пофіг з ким мати справу (з трезвих пропозицій) всі всерівно здеруть однаково, одні на % одні на фондах і ше є купа схем вплот "подарунок бакнку у вигляді ше одного місячного платежу (це в мене з приватом так було, малюсінькими буквами в середині 10 сторінкового договору). Кароче ми на Україні ... за пару років випалачуєш подвійну вартість машини + втрати за амортизацію... от і рахуй.

Найціквіший варіант це напрягтись знайти гарну машину 2-4 роки і гарному стані після гарного користувача, взяти готівковий кредит під заставу кватири чи ше якоїсь шняги. Тут принаймні нема амортизаційних витрат (20% вартості машини за перших 2 роки) і 10% які втрачаєш виїжаючи з салону.
    Загалом вийде цікавіше. Але моя вам порада, машина це зло і користуйтесь нею лише коли є необхідність.
    Пізнай себе
    Приєднався 03.08.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 711

Страх кредитів то якась совдепівська фобія.
    Нормальна штука.
    Звичайно якщо брати під такі відсотки, як Вальдемаріус, що за пару років виходить подвійна сума то не варто.
    А все решта це від смаку залежить, кому нову хочется, а кто і на б/в може їздити.
    Cova's Avatar
    Приєднався 11.04.2007
    Звідки не місцева
    Повідомлень 57

саме головне зверни увагу чи платити щомісяця рівними платежали чи різними сумами(краще коли різними=%по кредиту за факт.час користування+погашення тіла кредиту(стала величина))!!!походи по банках візьми приблизний графік погашення і порівняй умови,чи зайди на сайти вибири калькулятор кредитний,
    попитай знайомих хто брав чи задоволені , які виникли проблеми

{ додано через 4 хвилини }
    доречі моя знайома взяла в кредит 10-ку, її чоловік їздить на таксі , то задоволена!!! досить і на погашення і для прожиття!!!!
    в мене чоловік теж подумує над кредитом, бо десь вичув, що авто підійметься в ціні
    саме різниця в ціні сьогоднішній і майбутній перекриє витрати по кредиту
    Відредагув(ла) Cova : 14.01.2008 о 20:28:32 Причина: Додано повідомлення
    Приєднався 15.08.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 934

Коли береш кредит на нове авто, наскільки я знаю, банк вимагає зробити повне страхування авто - КАСКО.
    Це додаткові ~5-10% від вартості авто на рік.
    Але плюсом того, що береш нове авто є те, що авто буде ще декілька років на гарантії. А КАСКО врятує від витрат на ймовірне пошкодження авто.
    Приєднався 03.08.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 711

Звичайно банки вимагають КАСКО, а поступово починають вимагати і поліс страхування життя.

Гарантія доречі штука відносна, бо в більшості випадків розповсюджується тільки на металеві деталі. Крім того вартість гарантійних ТО значно завищена. Тобто варто брати машину нову в салоні і більше там не зявлятись. Ремонтуватись на якомусь іншому знайомому автосервісі.
    Приєднався 09.03.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 4918
    Записів в журналі 30

Я текж цим трохи поцікавився - вальдемар правий, взяти готівковий кредит під заставу - то буде 14% на рік, а кредит конкретно на авто - десь удвічі дорожчий...
    Страх кредитів то якась совдепівська фобія.
    У цьому є частка правди, але й у тому, що умови в нас часто кабальні і просто нахабні деколи - теж...
    Коли всі думають однаково, значить, ніхто особливо і не думає...
Сторінка 1 з 2 12 Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Треба кредит
    Від Chykarina у форумі Банки та їх послуги
    Відповідей: 11
    Останнє: 13.09.2012, 02:53:38
  2. Опалення в кредит
    Від LES2010 у форумі Житло та побут, будівництво та ремонт
    Відповідей: 6
    Останнє: 15.09.2010, 18:45:41
  3. Chery — авто чи не авто?..