Тема: Рецепти салаток

Показ результатів 1 до 10 з 57

Приєднався 21.07.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 2999
    Записів в журналі 99

Рецепти салаток

У нас з мамою маленька жіноча слабість — любимо всякі вар'ятські салатки рубити. Воно й не складно і до всякого гарніру пасує і робиться не так вже й довго як, приміром, варити борщ, чи запікати качку з яблуками. Так от — сюди викладаємо рецепти і інструкції до виготовлення різних салаток. Бдем ділитися досвідом
    Послухаю цей дощ. Підкрався і шумить... (Л. Костенко)

Кінорейтинг від галицької панянки
    Приєднався 03.06.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 352
    Записів в журналі 1

Re: Рецепти салаток

Бдем ділитися досвідом
    ти одягаєш свої мереживні панчішки з рубчиком, вирівнюєш спинку, підходиш до свого коханого кулінарного генія і шепочеш на вушко салатик. якого б зара зїла за милу душу разом зі своїм коханим..
    повір, він зробе все
    а любимий мій солатик простий як двері: капуста, помідори , огірки і майонез
    Приєднався 21.07.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 2999
    Записів в журналі 99
    Ну що ж, почнемо... Он щойно робила салат, який називається... еее... називається "хочу щось прикольне і то вже!"

Інґредієнти (в дужках написані інґредієнти для гламурних кухарів)
    1. Яйця курячі (для ґламурних перепелині але їх має бути в 5 раів більше ніж курячих)
    2. Консерва "сардини" - купую фірми "креон" не жаліюсь... (куряче м'ясо, тушковане)
    3. Огірок свіжий (те саме)
    4. Пекінська капуста (те саме)
    5. Майонез (те саме)
    6. Лимон (те саме)

Пекінську капусту миємо і дрібно ріжемо. Огірок чистимо і ріжемо тоненькими кільцями (бажано товщиною меншою за 1 см ))) ) Яйця варимо, потім чистимо і ріжемо як вам ся подобає - мені подобається теж кільцями (перепелині яйця достатньо порізати навпіл). Сардини виймаємо з банки, викидаємо хребти (ні, ну я загалом не наполягаю, але краще ж без них) і мняцкаємо виделкою до утворення однорідної маси, потім з'єднуємо з олійкою, що сі лишила в банці (щоб було мякше) і знову ж таки доводимо до однорідності.

Вибираємо посуд. Я роблю в прозорій глибокій мисці - бо салатка пошарова. Можна робити просто в глибокій тарілці. Накладаємо шарами всі інґредієнти як ся подобає. Я нині робила так:

на дно капусту, посолила, побризкала лимонним соком, поцяпала майонезом (увага! для прикольного цяпання майонезу в упаковці робіть якнаймініатюрнішу дзюрку - щоб потік майонезу був тонюнький - потім поясню для чого ця фішка), наклала шар огірочків, зверху шар яєць, знову капуста, знову посолила, лимонним соком оббризкала, потім шар маси з сардин (якщо це куряче мясо, то значить воно), потім знову капуста, посолила, побризкала сочком і знову попацькала майонезом, потім знову огірочки, яйця і зверху притрусити капустою. А тепер взяти майонез з тонюнькою дзюркою і вивести "Я тебе кохаю ..." Або накрайняк сердечко намалювати. Або... включіть мозок і подумайте! Чим не романтика? Гурмани ще зверху перепелині яйця красиво обтикують і петрушкою викладають ікебани.

Якщо процес довести до високого технічного рівня - справитися реально за хвилин 10 - то з варінням яєць

Смачного!

ти одягаєш свої мереживні панчішки з рубчиком, вирівнюєш спинку, підходиш до свого коханого кулінарного генія і шепочеш на вушко салатик. якого б зара зїла за милу душу разом зі своїм коханим..
    mertva, блін! Ну звідки ти все знаєш??

Приєднався 09.03.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 4918
    Записів в журналі 30

а любимий мій солатик простий як двері: капуста, помідори , огірки і майонез
    Я теж люблю прості салатики.
    1. салатик з вареного і дрібнотертого бурячка з майонезом і часником
    2. те саме, тільки замість майонезу соняшникова олія.
    3. салатик з сирої дрібнотертої моркви з часником і майонезом.
    4. салат з червоної капусти. Нарізаємо її дрібнесенько, нарізаємо соломкою ковбаску варену (але якусь таку нормальну, не дешевшу за 30 грн, щоб не розвалювалася, кременчуцька докторська в тому плані незла), капусточку солимо і виминаємо, щоб помякшала, за хвилин 20 додаємо ковбаски і олії (теж соняшниковї, і тільки соняшникової, з оливковою то буде просто жах).
    5. Салат з білокачанної капусти, цибульки і олійки. Думаю, пояснювати не треба.
    6. Олівє - смшно було б писати рецепт, я думаю ) ле якщо то не знає - запитуйте )
    7. Оселедець під шубою. беремо філе оселедця, ріжемо на шматочки, розкладаємо, так, щоб дно посудини повністю встелити. Далі тремо на грубу терку варену картоплю - посипаємо ею філе, такщоб по його твщині ша вийшов. поливємо майонзом, але без фанатизму. ріжемо тонкими плястерками цибульку, посипаємо, поливаємо майонезом. Трем на грубу терку яблучко - посипаємо, трем морквочку варену - пспємо, але меншим шаром, поливаємо майонезом, трем варений бурячок (може бути шар навіть трохи більший ніж інші, поливаємо майонезом - тут уже можна з фанатизмом. В принципі, можна обійтися без яблук або ез моркви, а в найпримтивішому варіанті то буде прото оселедець-картопля-цибуля-буряк, але тоді багааааато майонезу. От.

{ додано через 1 хвилину }
    А ще я дуже люблю печіковий салат, але сам його ще ніколи не готував. Треба буде десь спробувати собі зробити...
    Відредагув(ла) Все : 26.02.2008 о 19:42:22 Причина: Додано повідомлення
    Коли всі думають однаково, значить, ніхто особливо і не думає...
    Приєднався 21.07.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 2999
    Записів в журналі 99
    Інший
    Називається "і смачно і корисно і дешево"

Інґредієнти
    1. Селера
    2. Морква
    3. Япка (бажано солодкі)
    4. Грецькі горіхи
    5. Сметана (бажано домашня а не з пакетика, але й таку можна)
    6. Руки які ростуть не з одного місця

Селеру, япка і моркву тремо на терці. Ріжемо туди горіхи грецькі. Заправляємо смаетаною. Я солю чуть-чуть. смак солодкавий - але дуже смачно!

Ооо! ще є суперовий салат, який можна назвати "Давай поцьомаємось"

Інґредієнти:
    1. Сирок плавлений (я купую вершковий добряна - ну то такі, типу "Дружба"...)
    2. Яйця
    3. Майонез
    4. Часник

Варимо яйця, чистимо, тремо на дрібній терці. Сирки на тій же тремо. Давимо туди часник. Добре перчимо і солимо. Потім заправляємо майонезом. Файно гамається, намазавши на чорний свіжий хліб. Потім всі цьомаються

Приєднався 09.03.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 4918
    Записів в журналі 30

Інґредієнти:
    2. Яйця
    3. Майонез
    4. Часник
    То називається "Пікантний" Рцепт успіху - не зажати часнику. Що більше, то краще. його авіть на хліб не намащую. Велику ложку і вперед...
    Коли всі думають однаково, значить, ніхто особливо і не думає...
    мала's Avatar
    Приєднався 10.09.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 383
    Записів в журналі 12

значить відкрили свої кулінарні записники, пишемо:
    пекінська капуста, трохи родзинок і зернята гранату. заправляєм то все майонезом і вуаля! салатка готова
    ...і нехай весь світ зачекає
    Приєднався 19.03.2007
    Звідки Львів, Чорновола
    Повідомлень 944
    Записів в журналі 90

Цитата:
    Написав(ла) Julijka Переглянути повідомлення

Інґредієнти:
    2. Яйця
    3. Майонез
    4. Часник
    То називається "Пікантний" Рцепт успіху - не зажати часнику. Що більше, то краще. його авіть на хліб не намащую. Велику ложку і вперед...
    гииииииииии.... а в мене в родині його жидівським називають... хто зна чому... економний однака....

Я просто обожнюю грецький салат... думаю інгрідієнти всім також відомі.. але нинька пробувала його в одній рестаурації і до звиклих інгрідієнтів була додана мацьопуська маринована цибулька, а чорні оливки були в кунжуті.. БОМБА!!!

Розкажу вам ще один салатик, який дуже люблю.... "Грибок" називається...
    Значить так... беремо таріль...ну такий широкий суповий і складаємо шапочками донизу мариновані печериці... так аби дно все ними закласти... потім посипаємо то все друбно нарізаною зибулькою зеленою.... трохи пацькаємо майонезом.... потім то все діло посипаємо дрібно нарізаними яйцями і знову трохи той шар майонезом вкриваємо.... потім іде дрібно нарізана ШИНКА чи ПОЛЯДВИЦЯ.... і прошу без халтур з ковбасою.... потім знову майонезик.... потім кубіками гол. сир... майонезик, кубіками квашений (не маринований) огірочок.. мойонезик і наостанок шар вареної картоплі... трохи майонезику... зверху накриваємо листками зеленого салату... і прикриваємо таким же розміром тарелем....прикрили? а тепер вуаля то все перевертаємо на той таріль, яким прикрили.... знімаємо той таріль, в який ми то все діло пакували і виходить така гірка... а на вершку гірки ростуть грибочки в траві (зелена цибулька) ... дуже красиво і надзвичайно смачно!
    Чоловіка неможливо змінити... його можна просто поміняти

Не варто тратити час на людину, яка не прагне провести його з Тобою.

Секс - то ще не привід до знайомства
    USk@'s Avatar
    Приєднався 20.01.2007
    Звідки Тернопіль
    Повідомлень 1150
    Записів в журналі 28

Цитата:
    Написав(ла) Все Переглянути повідомлення
    Цитата:
    Написав(ла) Julijka Переглянути повідомлення

Інґредієнти:
    2. Яйця
    3. Майонез
    4. Часник
    гииииииииии.... а в мене в родині його жидівським називають... хто зна чому... економний однака....
    А в мене його називають "Білочкою"...

Такий во салатик...Не знаю, як він називається, просто салатик.
    Інгредієнти:
    1.Копчена литочка(можна і крильце чи шо там буде)
    2.Мариновані огірочки
    3.Яйця
    4.Цибулька
    5.Майонез

Все це подрібнюємо, заправляємо майонезом, перемішуєм-готово!
    Красивыми мы были и остались, но прелесть наша не в изгибах тел...пусть плачут те, кому мы не достались, пусть сдохнут те, кто нас не захотел!!!
    Приєднався 16.11.2006
    Звідки Городок
    Повідомлень 3618
    Записів в журналі 95

Ну і від мене:
    1. Варена курка
    2. Варені яйця
    3. Гриби білі мариновані
    4. Цибуля ріпчаста бажано таку кримську фіолетову солодку
    5. Майонез
    Все нарізаємо і заправляємо майонезом. Замість білих грибів можуть бути печериці, але смак суттєво не той.
Сторінка 1 з 6 123 ... Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Рецепти від народної медицини.
    Від консультант у форумі Медицина та здоров'я
    Відповідей: 19
    Останнє: 24.04.2014, 09:38:40
  2. Рецепти приготування кави?..
    Від Black у форумі Харчування, Кулінарія та продукти харчування
    Відповідей: 4
    Останнє: 12.03.2008, 16:48:09

Ваші права у розділі