Тема: Chery — авто чи не авто?..

Показ результатів 1 до 10 з 36

Приєднався 21.07.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 2999
    Записів в журналі 99

Chery — авто чи не авто?..

Мабуть, зараз ніодна марка не викликає стільки різнопланових емоцій як ця. Багато крику як з боку прихильників, так і збоку ненависників... Давайте спробуємо трішки розкрити тему, розумно і арґументовано про то побалакати.

Так, мушу згодитися, багато є фактів не на користь Черешнів, як то страшні краш-тести, подекуди похабний дизайн, притому абсолютно змальований з вже існуючих марок і те де.

Поряд з тим китайці з дуже величезними оборотами покращують якість своїх автівок (все-таки вміють вони працювати і швидко налагоджувати контакти і виправляти помилки), гарно їх наповнюють всяким добром (кондиціонери, склопідйомники, підігріви дзеркал, ABS ну і всякі інші слова ). Ну і, звісно, найвагомішим аргументом у тому всьому (думаю, для більшості покупців, хоча, я, можливо, помиляюсь) є їхня економічна доступність. Крім того, факт на лице, який про щось та говорить (от про що? ще треба визначити ) — їх кількість на наших автодорогах суттєво зростає щодня.

Отже питання, на яке можна і треба широко відповідати: Чи можна вважати автомобілі марки Chery гарним співвідношенням якості/безпеки/ціни?

Прошу утриматися від стереотипів. Будь-ласка не флудіть — викрики на кшталт "фуфло", чи навпаки "цукерочка!" без відповідного аргументування не викликають поваги як мінімум. Хай ця тема матиме 5 постів, зате розумних. Сподіваюсь на продуктивну і цікаву розмову. Запрошую до бесіди власників Chery — нас цікавить Ваша думка!
    Послухаю цей дощ. Підкрався і шумить... (Л. Костенко)

Кінорейтинг від галицької панянки
    Roxie's Avatar
    Приєднався 03.12.2005
    Звідки Місто Лева
    Повідомлень 1729
    Записів в журналі 36

Re: Chery — авто чи не авто?..

а фотка де? я не можу обговорювати те, чого не бачу...
    Життя - театр, а люди в нім - актори..
    Приєднався 15.08.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 934

http://chery.net.ua/
    Це сайт, там є всі фото.

http://www.chery.net.ua - лінк до теми

Особисто я, на даний момент би не ризикнув купляти китайську машину. Хоча по машинах видно, що кожна нова модель досконаліша старої і я вірю, що за декілька років китайські машини не дуже будуть поступатись іншим виробникам.

Німецькі машини завжди вважали найкращими, так є і зараз, але тепер японські машини теж вважають добрими і корейські машини вже теж доказали свою якість, тому ще трошки пройде часу і китайські машини заслужать повагу.

А на рахунок співвідношення/якість думаю вони оправдовують, особливо якщо порівнювати з новими ВАЗами.
    Приєднався 25.09.2006
    Звідки Київ, Теремки
    Повідомлень 3227

Знайомий розповідав що бачив по ящику краш тест китайщини (то ще передвли matiz). Ніякої критики не витимує. Нараз китаяйці ще не вміють робити пристойні авто. Комуніздити вже навчились. А робити ще ні.
    Приєднався 28.08.2006
    Звідки звідти
    Повідомлень 1800

страшні краш-тести
    А ось і вони:
    Амулет, відео
    QQ (кукушка), відео

І справді моторошно. Але в тому ціновому діапазоні (маю на увазі їхню вартість в Китаї, а не в Україні) ситуація у ВСІХ така. І нема тут чого хотіти більшого, проте є одне АЛЕ:
    притому абсолютно змальований з вже існуючих марок і те де.
    Змальований не тільки дизайн, але й конструкція. І це ДОБРЕ! Той шлях проходили всі азіяти, і вчитися на чужих помилках краще ніж вигадувати свій велосипед. Тільки от те "АЛЕ": чому ж тоді для прикладу в оригінала "кукушки" Daewoo Matiz 12 з 16 балів, а у китайця - 4.9.
    А відповідь тут одна і вагома: якість матеріалів і складання. От Вам і серкет низької вартості. Метал тонкий, каркас погано зварений, пластмаса тріскає як скло.
    Нагадую, що хоч і завод у "Вишеньки" державний і фінансування його досить серйозне, більшість робіт роблять люди, а не роботи, от Вам і кількість "халтури" вища (якщо не вся ).
    У безперервному 60 годинному тесті відомого рос. автовидання в нового Амулета на 2й день вмерло 2 циліндри. Пізніше дослідженн виявило:
    Потеря мощности произошла из-за дефекта катушки зажигания. Очевидно, прогоревший сильфон приемной трубы явился следствием именно этой неисправности: в результате ухудшения параметров работы катушки (пропусков искрообразования) топливовоздушная смесь догорала уже в выпускном тракте. Что касается дефекта пыльника ШРУСа, возможно, он вызван неправильным монтажом детали при сборке или повреждением в процессе эксплуатации.
    До речі наш Ланос в тому ж тесті пройшов усі 60 год без поломок.
    Тому моя думка, що Чері це авто майбутнього У тому розумінні, що з часом досягнуть належної якості і з дуже привабливою ціною (хоча думаю і вона підніметься, а то якості нізвідки буде взятися )

І ще одне: на сьогоднішіній день жоден Чері офіційно не постачається в Європу, а це теж важливо. Китайці тестують автомобілі на наших споживачах, щоб потім на потрібному рівні привезти Європейському споживачеві.

Якщо мова йде про вибір авто зараз: радив би звернути увагу на Логан і Ланос, якщо є більше грошей на корейців і Шевроле.
    Приєднався 15.08.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 934

Читав відгуки покупців про цю машину на якомусь сайті. Сказати, шо вони були погані - не можна. Бо були вони просто №%йові
    Але що ви хочете від машини за 11к, яка має абс, кондюк та інші вигоди буржуйських авто? Це таке саме, шо хотіти від китайської підробки Нокії 8Гб шоб вона була 1до1 з оригіналом. Тоді вона коштуватиме не 160 а 800 уо.
    Приєднався 27.11.2005
    Звідки Львів
    Повідомлень 1614

я рахую шо то гімно, але якшо вибирати між таврією і чері то взяв би чері..
    В історію важко попасти, але дуже легко вляпатись

Что-то ничего внятного не сказано.... С одной стороны - машина фуфло, с другой стороны - " я читал..." , "я слышал...", т.е. не ездил, но заочное мнение у меня есть.
    Пусть выскажутся именно обладатели Chery.
    Приєднався 25.11.2005
    Звідки Львів
    Повідомлень 4918
    Записів в журналі 114

Andre DiElectrik, не думаю що власники Chery зможуть дати внятну відповідь, оскільки якщо б вони хоч трохи розумілись в машинах то навряд чи купили таке г***о. Справа в тому що Chery виглядає досить непогано і в потоці здалека досить проблематично розрізнити що це саме Chery, а з іншого боку вона ще й недорога, от люди і ведуться.. а дарма. Я при виборі звертаю увагу на безпеку, нажаль Chery її не гарантує, точніше її там взагалі немає.. крім того ресурс цього автомобіля дуже сумнівний і судячи з тестів крім гємору на свою дупу ти нічого путнього не купуєш.
    Суперечка на форумі — це все одно, що олімпіада серед розумово відсталих. Навіть якщо ти переміг — ти все одно дурак.. (с) Невідомий
Сторінка 1 з 4 123 ... Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Розмитнення авто
    Від martsypan у форумі Авто-, мото- форум
    Відповідей: 21
    Останнє: 13.09.2015, 15:54:37
  2. Авто з Польщі
    Від Сієрівець у форумі Авто-, мото- форум
    Відповідей: 0
    Останнє: 09.10.2011, 22:23:19
  3. 10 найдорожчих авто