Тема: Порадьте телефончик

Показ результатів 1 до 10 з 98

Приєднався 15.04.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 1032
    Записів в журналі 5

Порадьте телефончик

думав, що загалом я не дуже вибагливий у виборі телефонів, завше говорив, що головне МП3 плеєр хороший, але як виявилось на практиці, я готовий вже заплатити більше аби він був ще й досить привітний на вигляд... а потім я понауявляв собі казна-що, але шукаючи свій ідеал в всесвітній мережі, мене зупинили страшні і кусючі ціни (1500 грн. це занадто для простого смертного студента )... був би вельми вдячний, якби ви дали свої пропозиції щодо мобільних телефонів (які б ви особисто порадили мені). А також цікаво розглянути тему: що може конкрувати в якості звучанні МП3 плеєра з Волкменівською серією Соні Еріксонів?
    і яка Нокія має найкращий звук в МП3? (як Вам Нокія 5300?)

дуже дякую за допомогу!
    На цвинтарі розстріляних ілюзій
    Уже немає місця для могил(с)

В.Симоненко
    Приєднався 25.09.2006
    Звідки Київ, Теремки
    Повідомлень 3227

Re: Порадьте телефончик :)

LaSG, якщо готовий заплатити 250 - 300$ то Моторола Ming A1200 руль серед своєї цінової категорії. Якщо CDMAйний то HTC 6700 або Motorola Q саме воно.
    sanekjn2's Avatar
    Приєднався 11.05.2007
    Звідки Городок
    Повідомлень 128

В мене самого вже другий сонік волкмен - дійсно в цієї серії класні плеєри. За скромну ціну, я б тобі порадив w200i - але крім хорошого плеєра мабуть в ньому більше ніц хорошого нема, хоча його рідні наушники я й зараз тягаю на w850i. Думаю всетаки варто вже орієнтуватись на телефон з підтримкою 3G. Я б мабуть брав щось таке: http://www.rozetka.com.ua/ru/product...516/index.html
    Приєднався 07.04.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 1448

5300 не дуже модель...6300 друга справа...То реальна модель хоч і з посередненьким модулем камери.Одна з кращих в серед нокій...Серед соні-еріків-хіба б\у...Зара продукція не відрізняєтся якістью...Моторолла...Не спец по них.
    если посмотреть сверху,то снизу кажется,что сбоку ничего не видно!
    Приєднався 26.07.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 1527

Дивлячись на максимальну суму в твоїй кишені запропонував би все-таки соньку... вокмен або з серії К... типу 750-ого... В мото навіть не знаю як там мп3-плеєри звучать... з нокій... от пан Седді підказує 6300.
    Using ESET Smart Security 5
    Приєднався 13.03.2007
    Звідки Львів, Хвильового
    Повідомлень 1561
    Записів в журналі 52

нокІя 6233, в багатьох людей бачила - не натішаться, дуже файна трубка у всіх відношеннях
    "Ми не повинні зупинятись в своїх пошуках. І в кінці їх ми прибудем на те саме місце, з якого почали, і вперше пізнаєм його по-справжньому..." Т.С.Еліот

Останнім часом так мало жінок, котрі подають руку долонею вниз...

Буквально минулого тижня купив Моторолу 1200е за 1330 грн з Харківського інтернет магазина ще + доставка десь 6 грн вийшла. Поки дуже задоволений, тільки ще потрібно ще перепрошити, щоб йшли проги і розкладка українська була, бо йде тільки російська і англійськи розкладки. Також ще збираюсь купити перехідничок на наушники 3.5 мм, щоб можна було поставити якісь косівські наушники. За таку ціну надзвичайно задоволений цим апаратом, поки ніяких глюків не замічав, та й стоїть там надійна система, тому й не переживаю Тому раджу купляти навіть щодо привітності, досить стильно виглядає
    Приєднався 15.04.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 1032
    Записів в журналі 5

Буквально минулого тижня купив Моторолу 1200е за 1330 грн з Харківського інтернет магазина ще + доставка десь 6 грн вийшла.
    чесно кажучи мене самого така річ втішила... хоча доки сам особисто не послухаю МП3, буду сумніватись над іншими... до речі цікавий сайт: http://www.mforum.ru/phones/motorolamotominga1200e.htm , де гарно описують цей телефон і ще більше інтригує фраза "Конкуренты:" серед яких мені симпатизувала Нокія 5300 та ще цікава Motorola MOTORIZR Z8... також цікаві решта варіанти.
    На цвинтарі розстріляних ілюзій
    Уже немає місця для могил(с)

В.Симоненко
    Приєднався 25.09.2006
    Звідки Київ, Теремки
    Повідомлень 3227

хоча доки сам особисто не послухаю МП3, буду сумніватись над іншими
    Зайди в дибілочку або москальмережу і попробуй. Скажу зрозу що звук там суперовий. Це я про А1200.

Перед тим як купляти говнокіа, раджу зайти в сц і подивитись які черги з апаратами фінського виробника.
    Приєднався 07.04.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 1448

6300 самій надійний апарат за останні роки.Все інше рома твоя заангажованість(чому все,що подобаєтся тобі ти навязуєш іншим?)
    П.З. Я телефонами торгував 4 роки-знаю що говорю!
    если посмотреть сверху,то снизу кажется,что сбоку ничего не видно!
Сторінка 1 з 10 123 ... Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Порадьте CMS для сайта
    Від craf у форумі Web-дизайн, програмування, створення сайтів
    Відповідей: 4
    Останнє: 08.06.2014, 22:44:30
  2. Порадьте що робити...
    Від Nik777 у форумі Інтим та стосунки
    Відповідей: 10
    Останнє: 15.05.2012, 20:32:26
  3. Порадьте літературу