Тема: Транспорт має вуха...

Показ результатів 1 до 10 з 38

Приєднався 21.07.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 2999
    Записів в журналі 99

Транспорт має вуха...

я от нині в маршрутці всю дорогу (пів години!) слухала розповідь однієї жіночки про її... пологи... розказувала вона своїй коліжанці... тож треба ше вміти ТАК голосно і емоційно то всьо говорити!! вона описувала все в барвах і говорили ВСЕ!! я вже знаю скільки треба дати акушерці "в лапу", шо у пологових будинках є така послуга як зйомки того всього процесу, почула всі параметри її дитяти (навіть яка родима плямка у нього над пупчиком), яка та медсестра дура і стерва... одним словом... вся маршрутка то слухала: дівчата думали про то яка біда їх чекає, жінки про то яка біда в них була, мужчини про то яка біда у їхніх жінок, хлопці якось перелякано оглядались і нервово крутились... а я думала: невже то так всім треба знати??!!..

а як Ви ставетесь до таких "транспортних історій"? шо про то думаєте? чи робили колись самі таке? розкажіть якусь прикольну "трансортну історію"...
    Послухаю цей дощ. Підкрався і шумить... (Л. Костенко)

Кінорейтинг від галицької панянки
    Приєднався 26.07.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 1527

Re: Транспорт має вуха...

Я їхав пару раз з пар в тролейбусі і слухав як старі бабусі і дідусі сперечались на політичні напрями - типу Тимошенко супер\свиня\дура...Ющенко №1\№ остання наволоч...

Ну і говорили вони так, що весь тролейбус чув. Але тепер я не чую цього - їжджу з навушниками в вухах
    Using ESET Smart Security 5
    Приєднався 14.08.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 59

Повідомлення написав(ла) Julijka
    а як Ви ставетесь до таких "транспортних історій"? шо про то думаєте? чи робили колись самі таке? розкажіть якусь прикольну "трансортну історію"...
    тут, а також раніше в тому ж журналі

а попадаються ще й пасажири, які в твій телефон заглядають коли ти комусь смс пишеш...
    мені от знайомий історію розказував: їхав він в трамваї, і переписувався з своїм колєгою по ICQ, а тьотя, яка сиділа поруч, заглядаля в його телефон і все читала. ну його то вкурвило, і він пише шось типу "Знаєш, біля мене сидить якась с..ка, і читає все що я тобі пишу"... тьотя закричала на пів трамвая "та як ви смієте!" на шо мій друг просто спокійно спитав, "А що трапилося?" і тьотя притихла...
    Приєднався 21.07.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 2999
    Записів в журналі 99

Повідомлення написав(ла) Morfey
    "Знаєш, біля мене сидить якась с..ка, і читає все що я тобі пишу"... тьотя закричала на пів трамвая "та як ви смієте!" на шо мій друг просто спокійно спитав, "А що трапилося?" і тьотя притихла...
    Гигиги!!!!!!
    а в мене був випадок: писала я хлопцю смс... пишу "давай зустрінемось біля Данила..." позаду чую: ця маршрутка до Данила не йде ))))))

та то гайки... такі шпигунці в транспорті їздять... прям служба развєдкі
    Приєднався 21.07.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 2999
    Записів в журналі 99

Згадала ще один кумедний випадок...
    їхала я зранку на пари в свій універ, передімною сиділо двійко студентів, теж з мого навч закладу... ну й розказують один одному які в них нині пари... слово за слово починають по-чутьчуть говорити на НАЙУЛЮБЛЕНІШУ тему студіків - обси*ання викладачів сміло так говорять... соковиті завороти... яскраві барви... ну, Ви знаєте... пообси*али добру половину... тут дійшла черга до одної, теж мені відомої викладачки... вони її і ТАк і Сяк... а потім ХОПА.... А ВОНА виявляється НАД НИМИ СТОЇТЬ!!! ... то було на шо подивитись!!!! "Еееее.... добрий. день..." - вона "...добрий..." далі довга і мучітєльна німа сцена...
    вона просто жила з нами в одному районі... ну і їхала тою самою маршруткою
    ... прикол в тому що вони в неї першу пару мали... навіть собі уявити того не можу...

Приєднався 06.12.2005
    Звідки Львів - Наукова
    Повідомлень 2328

дааааааааа, ото вона потім напевно над ними познущалась. Я би їм за таке незнаю що би поробив
    Приєднався 09.04.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 42

Саме тому потрібно менше спілкуватися вголос при кількох десятках випадкових слухачів )
    Життя то гра. Вгадай, хто адмін )
    Приєднався 30.01.2006
    Звідки Дикий Захід
    Повідомлень 581

а як Ви ставетесь до таких "транспортних історій"?
    останнім часом не чула за навушниками
    шо про то думаєте?
    а може людям треба так спілкуватися (ну чогось в житті не вистачає) - такий собі екзгибіціонізм? хм. не знаю..
    чи робили колись самі таке?
    нєа хоча, можливо, треба спробувати))
Сторінка 1 з 4 123 ... Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Транспорт до Яремча
    Від citadeldimon у форумі Відпочинок у Карпатах
    Відповідей: 4
    Останнє: 24.03.2010, 16:26:24
  2. Наш милий транспорт
    Від Дельфін у форумі Громадський транспорт, транспортна система