Тема: Новинки кінопрокату

Показ результатів 1 до 10 з 164

sanekjn2's Avatar
    Приєднався 11.05.2007
    Звідки Городок
    Повідомлень 128

Новинки кінопрокату

Ділимось в цій темі своїми враженнями про новинки кіно.
    Ходив сьогодні на "Одного разу в Вегасі" - класна комедія(давненько я так не реготався ), плюс хороший український дубляж .
    Хтось бачив "Залізна людина"? Чи варто йти на нього в кінопалац?
    Життя вимірюється не кількістю видихів і вдихів, а кількістю моментів, які захоплюють дух.
    Приєднався 08.06.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 984
    Записів в журналі 80

Re: Новинки кінопрокату

Ironman
    йти йти йти, і ще раз йти, от тільки що закінчила дивитись, просто супер, матиму з норм якістю обовязковов подивлюсь ще раз
    За мужество требует жертв

Я на тижні також ходила на Ironman фільм супер, раджу сходити
    sanekjn2's Avatar
    Приєднався 11.05.2007
    Звідки Городок
    Повідомлень 128

Ну тепер я остаточно вирішив піти , а то прочитавши коменти на http://forum.kinopalace.lviv.ua/viewtopic.php?t=975 я вже було почав сумніватись.
    Життя вимірюється не кількістю видихів і вдихів, а кількістю моментів, які захоплюють дух.
    Приєднався 25.11.2005
    Звідки Львів
    Повідомлень 4918
    Записів в журналі 114

"Одного разу в Вегасі
    Це просто супер фільм.. американська комедія, може дещо тупа і з таким собі сюжетом.. зате дуже смішна. Давно не дивився таких фільмів. Варто подивитись, може навіть в кінотеатрі, оскільки сміятись не самому цікавіше.

Щодо "Залізна людина" то збираюсь йти завтра.. Не очікую нічого надзвичайного, не хочу нічого вдумливого і реального.. просто відпочити, тому певно і йду.
    Суперечка на форумі — це все одно, що олімпіада серед розумово відсталих. Навіть якщо ти переміг — ти все одно дурак.. (с) Невідомий
    Приєднався 08.06.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 984
    Записів в журналі 80

Дивилась сьогодні фільм - Штам Андромеда, просто супер.
    Такого різного накрутили, і космос і віруси і воєнні, але як на диво цікаво, а довжелезне, 2 з гаком години, але чесно кажучи не відірватись було.
    Усім хто любить кіно з мудрими фразами (хіміків, фізиків і біологів та вистачало).
    Приєднався 25.11.2005
    Звідки Львів
    Повідомлень 4918
    Записів в журналі 114

fleshka, ти маєш його повністю? Наскільки я знаю то це міні-серіал який має кілька серій. А от чи це новинка кінопрокату
    Суперечка на форумі — це все одно, що олімпіада серед розумово відсталих. Навіть якщо ти переміг — ти все одно дурак.. (с) Невідомий
    Приєднався 08.06.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 984
    Записів в журналі 80

fleshka, ти маєш його повністю? Наскільки я знаю то це міні-серіал який має кілька серій. А от чи це новинка кінопрокату

ну судячи по тому як закінчилось значить маю повністю
    ой, якщо не новинка то звиняйте, просто вчора під такими враженнями була що на рік не глянула
    hope's Avatar
    Приєднався 18.04.2007
    Звідки Львів,Мазепи
    Повідомлень 22

раджу всім ходити на покази фільмів у кіноклуб при Музеї ідей - там щовівторка та щочетверга показують справді якісні фільми провідних, як правило, європейських режисерів, котрі здобули нагороди різних фестивалів, наприклад, Каннського.
    минулого тижня я дивилася фільм Анджея Вайди "Катинь" (2007) і ще досі під враженням..цього тижня буде показ "Cуничної галявини" Інгмара Бергмана..
    приходьте!!!
    плюс, ціна більш ніж доступна - 6 гривень..
    Модератор
    Приєднався 08.03.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 1594
    Записів в журналі 22

Словотворець, це простий фільм. Я також вчора подивився. Тривалість 2:46.
    Загалом мені сподобалося
Сторінка 1 з 17 12311 ... Останні
  • Перейти до сторінки:

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення