Тема: Де у Львові екстрим??

Показ результатів 1 до 10 з 35

Drug's Avatar
    Приєднався 04.06.2008
    Звідки Луцьк
    Повідомлень 21

Зверніть увагу! Де у Львові екстрим??

Привіт усім. Чув, що у Львові є можливість викарабкатися на дах і там пройтися так кілька кварталів. Хтось є такий, що вже пробував таке організувати? Я планую приїхати на вихідні до Львова із дівчиною і хочеться екстремальної романтики. У нашому місці можна тільки на один будинок вилізти і там посидіти, а тут така нагода поблукати !!!
    Приєднався 25.11.2005
    Звідки Львів
    Повідомлень 4918
    Записів в журналі 114

Re: Де у Львові екстрим??

Дауж, о то в людей захцянки..
    Думаю в районі центру на дах попасти непроблема і якщо врахувати що всі дахи зєднані, то прогулятись по них нема проблем. Хоча я шось не доганяю що втому екстримального, хіба то що сусіди по шапці можуть надавати
    Суперечка на форумі — це все одно, що олімпіада серед розумово відсталих. Навіть якщо ти переміг — ти все одно дурак.. (с) Невідомий
    Приєднався 21.07.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 2999
    Записів в журналі 99

Ходять чутки, що у Львові хтось проводить такі екскурсії "дахами Львова". Насправді, підозрюю, така екскурсія, навіть якщо і є, то абсолютно нелегальна. Окрім того, знаючи стан наши старих будівель, я би не ризикнула бігати дахами... Якось не хочеться себе покалічити. А от той, хто має таке бажання, то дійсно шукає екстриму, правда дуже небезпечного. Я би навіть сказала, що то пошуки цілком не потрібних пригод на своє м'якеньке місце
    Послухаю цей дощ. Підкрався і шумить... (Л. Костенко)

Кінорейтинг від галицької панянки
    ambertan's Avatar
    Приєднався 21.12.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 826
    Записів в журналі 66

Ходять чутки, що у Львові хтось проводить такі екскурсії "дахами Львова". Насправді, підозрюю, така екскурсія, навіть якщо і є, то абсолютно нелегальна
    - так є, тільки тра в наших центриківців-екстремалів випитати ))) Те що це нелегально -це однозначно, але народ береже життя і здоров"я, тому- зі страховкою, та цікавим трафіком в них все ок! Тепер залишилось знайти їх)))
    сонцесховалосьзахмарку
    Drug's Avatar
    Приєднався 04.06.2008
    Звідки Луцьк
    Повідомлень 21

так в тому то й вся "романтика", що цього мало хто спробував і важко знайти когось, хто би в цьому міг допомогти.
    а знайти пригоду на свою пяту точку завжди хочеться - у нас і так життя настільки нудне, що його потрібно урізноманітнювати )).

Так все-таки, мо хтось знайдеться і підкаже щодо цієї затії
    ambertan's Avatar
    Приєднався 21.12.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 826
    Записів в журналі 66

так в тому то й вся "романтика",
    -не романтика (це заспокійне слово), це все-таки екстрім!
    сонцесховалосьзахмарку
    Приєднався 13.06.2007
    Звідки Львів, Сихів
    Повідомлень 136

хочеш екстриму? Їдь до нас на Чотрові Скелі або на стенди в Політех або на Погулянку, спустимо кілька раз зі скелі потім сам полазиш, зірвешся кілька раз...! О там екстрим! А по дахах я ще в класі 3-5 ганяв кварталами(коли ще горища не зачиняли).
    І так завжди...
    Але ж як?..

виходиш з компанією вночі, 2-3-я година, з страйкбольною зброєю в місто, і починаєте бавитись в урбан, не забудьте наробити гранати а то мешканців не розбудите, і це назвемо місія 1.
    місія 2: хто втіче від міліції той і вижив
    оце екстрим

{ додано через 23 хвилини }
    місія 3: втеча від військових
    Відредагув(ла) Lestat : 08.06.2008 о 22:44:45 Причина: Додано повідомлення
    мала's Avatar
    Приєднався 10.09.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 383
    Записів в журналі 12

екстрим- то знайти полыграфічну фірму "4крапки" на Лук"яновича. таких катакомб у Львові я ще не бачила, і як там люди можуть працювати?..
    при тому не погано працювати.
    ...і нехай весь світ зачекає
    Drug's Avatar
    Приєднався 04.06.2008
    Звідки Луцьк
    Повідомлень 21

ну народе, хочу сказати, що якщо сильно задатися ціллю, то можна всього досягти )).
    Потрапили ми все-таки на дахи міста Львова, та ще й не де-небудь, а в центрі міста. Дуже "екстримально", коли ти ходиш по всіх можливих підїздах і шукаєш вихід на дах. Та ми його знайшли і то в такому місці, що й ніхто б і не подумав
Сторінка 1 з 4 123 ... Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Де у Львові проводять заняття з йоги? Йога у Львові.
    Від Julijka у форумі Спорт та туризм
    Відповідей: 8
    Останнє: 23.07.2009, 20:19:56
  2. Екстрим-фест " Кубок Карпат"
    Від aton у форумі Події, афіша міста Львів. Кінотеатри, театри, виставки
    Відповідей: 0
    Останнє: 13.03.2008, 10:48:01

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення