Тема: Як відрізнити розумного від нерозумного

Показ результатів 1 до 10 з 39

Як відрізнити розумного від нерозумного

Часто чути в розмові між людьми, що хтось дурний або нерозумний.
    На мою думку дурних взагалі не буває. Просто кожен розуміє одну і ту саму теорію, чи щось інше, по-своєму, відповідно до свого інтелектуального і духовного розвитку. Людина ж не може всього знати...
    А можливо я просто помиляюсь і дурні все ж таки є...? Як їх пізнати...?
    Тільки прошу не просити мене подивитись в дзеркало...

Re: Як відрізнити розумного від нерозумного

Щоб гілка не пустувала, напишу перший допис сам, потішивши себе самого. Тепер, можна сказати, подивившись в дзеркало.

Розумний - це той, що при потребі може сприймати інформацію, аналізувати, робити висновки і передавати дальше, якщо в цьому є потреба і це не посягає на права та інтереси інших людей.
    Нерозумний - це той, що не здатний приймати інформацію, не кажучи і про все інше.
    Приєднався 13.05.2007
    Звідки Львів, Чупринки
    Повідомлень 1929
    Записів в журналі 28

озумний - це той, що при потребі може сприймати інформацію, аналізувати, робити висновки і передавати дальше, якщо в цьому є потреба і це не посягає на права та інтереси інших людей.
    та де тут розум.. це просто частинка системи яка помагає системі в її прогресі... розум це індивідуальна річ... мона спримати аналізувати і жити все житя мовчки.. і шо ти тоді будеш нерозумним???
    Чужа голова ніколи не буде твоєю, не аврто ставити загальних рамок дял різних людей... наприклав в мене є знайомі які говорять дуже рідко, іноді чуш, але насправді це переосмислена в кішокакрат інформація яка в результаті виноситься у абсолюбно незрозумілій формі для співрозмовника, в мене і самого таке буває...
    Розум це набута штука, причина цього здобутку це бажанян пізнавати, і це бажанян можна всадити в будь кого. Так шо розум це не є критерій дня однозначнох оцінки людини. Мудрість так.. це інша штука, це паралельна лінія яка нічого спільно з набутим немає.. це індивідуальний алгоритм обробки інформації, воно як на мене вроджене, це десь так як процик в компі, мона пробувати розганяти але це буде неприроднім.... але з другого боку і старезний комп тяне нові речі якшо йому їх гарно подати... так шо все це відносно.
    І ше.. неварта ніколи ділити людей, це призводить до втрат останніх, і ніколи ні товариша ні однодумця при такому підході неотримаєш...
    Всі різні, всі унікальні, нема чого ділити... тому ця тема і не є активною, тут підтекст бруду... от так ;)
    Нерозумний - це той, що не здатний приймати інформацію, не кажучи і про все інше.
    а ти спримаєш інформацію яка тобі нецікава або кілька раз вже приминала в увазі???... а є люди яким вообше то нафіг нетреба, ось ця наша суєта суєт, в них свій світ своє життя , свій розум... на кульпарі сидять одні з самих толкових чуваків поруч вродженими хворими, і ше "всерівно чи ти нижче підлоги чи вище стелі, всерівно ти в АУТІ."
    Пізнай себе
    Приєднався 07.11.2007
    Звідки Львів, Варшавськ
    Повідомлень 472

На мою думку дурних взагалі не буває. Просто кожен розуміє одну і ту саму теорію, чи щось інше, по-своєму, відповідно до свого інтелектуального і духовного розвитку. Людина ж не може всього знати..
    хто сцить проти вітру, той дурень незалежно від інтелектуального і духовного розвитку

мона спримати аналізувати і жити все житя мовчки.. і шо ти тоді будеш нерозумним???
    Вальдемар, а я що написав не так...?

Там написано
    при потребі може сприймати інформацію, аналізувати, робити висновки і передавати дальше, якщо в цьому є потреба і це не посягає на права та інтереси інших людей.
    При потребі, - значить, якщо вважатиме за необхідне.
    Якщо в цьому є потреба - майже те саме, що перше.

{ додано через 9 хвилин }
    Всі різні, всі унікальні, нема чого ділити... тому ця тема і не є активною, тут підтекст бруду... от так
    Ця тема була надто активною і ніякого підтексту бруду в ній не було, хтось жартував. хтось казав те, що думав, я піддався емоціям. Відносно ділити - спірне питання, тому що поділяти можна людей по-різному, звичайно не так, як поділяв я в цій ситуації...

хто сцить проти вітру, той дурень незалежно від інтелектуального і духовного розвитку
    От прошу, думка Перекотиполе виглядає зовсім по-інакшому, просто але цілком зрозуміло для всіх рівнів інтелектуального та духовного розвитку.
    Навіть, якщо дивитись не в переносному значенні цього висловлювання, все одно вказує на відсутність розуму, тому що розумна людина проти вітру ніколи такого робити не буде...
    Відредагув(ла) консультант : 29.06.2008 о 09:17:48 Причина: Додано повідомлення
    Приєднався 16.10.2007
    Звідки Київ
    Повідомлень 1108
    Записів в журналі 34

Якщо розглядати слово розумний буквально, то це той в кого є розум. Відповідно нерозумний - в кого нема розуму. А розум це
    Розум — філософське поняття, яке виражає здатність думати: аналізувати, робити висновки. На противагу розсудку — вищий рівень раціонального пізнання, якому властиві творче оперування абстракціями та рефлексією, спрямованість на усвідомлення власних форм та передумов, самопізнання.
    Розум властивий розумним істотам, зокрема homo sapiens — людині розумній.
    Одна з характеристик розуму — інтелект.
    ross's Avatar
    Приєднався 01.07.2008
    Звідки Львів
    Повідомлень 45

Мудрість так.. це інша штука, це паралельна лінія яка нічого спільно з набутим немає.. це індивідуальний алгоритм обробки інформації, воно як на мене вроджене
    - не погоджуюсь. Мудрість - це досвід (набуте з минулого), розум - це інструмент для руху у перед (логічна побудова).

А взагалі, то давайте говорити про "знаючих" і "незнаючих", це і точно і морально.
    2+2=4 (а хтось цього може й не знати)
    Приєднався 06.11.2007
    Звідки Львів, Чупринки
    Повідомлень 2632
    Записів в журналі 30

А йой... теж мені аналітика... добре тут, завтра там, розумний і мудрий той хто адаптується швидко.
    Щирість і відкритість часто роблять боляче собі ж... Але це не означає, що треба ставати лукавою і замкнутою. Просто треба вчасно зорієнтуватись в людях, а якщо не вчасно - то ніколи не пізно.
    Приєднався 06.11.2007
    Звідки Львів, Чупринки
    Повідомлень 2632
    Записів в журналі 30

Той хто не задається тупим питанням на кшталт заданого в темі взагалі геній!
    Щирість і відкритість часто роблять боляче собі ж... Але це не означає, що треба ставати лукавою і замкнутою. Просто треба вчасно зорієнтуватись в людях, а якщо не вчасно - то ніколи не пізно.

розумний і мудрий той хто адаптується швидко.
    Адаптується, чи пристосовується. Якщо адаптується, то значить. що розумний, а якщо пристусується, значить хитрий, що стоїть близько до мудрості, хоч будь-яка хитрість від лукавого... Всі ці поняття відносні. в тому числі розумний та нерозумний...
Сторінка 1 з 4 123 ... Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Як відрізнити фальш від справжнього кохання?
    Від консультант у форумі Філософія, роздуми
    Відповідей: 19
    Останнє: 19.02.2009, 20:15:03

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення