Тема: Курси водіїв у Львові. Автошколи

Показ результатів 51 до 56 з 56

Re: Курси водіїв у Львові. Автошколи

Орієнтовно рік тому завершив курс теоретичних і практичних занять в автошколі "Добрий шофер". Хочу сказати наступне:

про викладача - Андрій Володимирович професіонал своєї справи, викладає матеріал дуже цікаво, роз'яснює ("розжовує") складні ситуації на дорогах, про догляд за а/м в різні пори року, будову автомобіля, як вибрати свій майбутній автомобіль і т.п. Викладач завжди є вчасно, за 1 год до початку лекцій, тому можна в цей час йому задавати свої запитання, за весь термін навчання "не пропускав жодного заняття"!

про інструктора - п.Андрій в доступній формі пояснює навики початкового водіння автомобілем, надає багато цінних порад, розповідає
    про різні моменти на дорозі з власного водійського досвіду і як їх треба уникати. Терплячий і виважений. Навіть після завершення курсів і отримання водійських прав (більше 6міс) задзвонив і поцікавився як в мене справи з їздою на а/м, з рушанням під горку і т.д.

про машини - якщо навчитесь їздити на жигулях, то зможите їздити на чому завгодно! (тяжело в учении но легко в бою). Цитую фразу:
    поганих машин немає! є лише погані прокладки між кермом і сидінням

про матеріально-технічну базу: кабінет класу обладнаний ілюстраційними матеріалати, великими плакатами, макетами, а також є
    широкоформатний телевізор 46" на якому викладач демонструє новинки в будові автомобілів.

про автодром - він знаходиться на виїзді із Львова, по вулиці Зеленій (в сторону с.Давидів). Він обладнаний мостом для рушання під горку, "змійкою", дорожньою розміткою і знаками. Фотографії майданчиків є на сайті dobryj-shofer.io.ua

В загальному про автошколу залишилось позитивне враження, рекомендую.
    P.S. Від себе хочу додати - як будете мати власний автомобіль то якомого швидше придбайте ВІДЕОРЕГІСТРАТОР+карту пам'яті 32GB.
    Уникнете багатьох неприємних випадків, навіть розмова з автоінспектором буде більш дисциплінованою з його сторони.

Василь Іванович

Re: Курси водіїв

Вкажіть адресу, будь ласка.

Re: Курси водіїв

можу порекомендувати хорошу автошколу - сама туди ходила на курси - у червоній школі, навпроти головного корпусу політеху (відразу навпроти зупинки трамвая двійки на повороті Бандери).досвідчений викладач, нормальні умови, мені було зручно ходити з універу на заняття..на жаль, не пам'ятаю номера телефону, але туди можна просто зайти..
    ..........

Всім привіт!
    Дуже хороші курси на Костюшки 11(Інститут Фізкультури)...Сам їх закінчував)
    Веселий,класний викладач,реально цікаво розповідає,причому не суху теорію,а реальні події з життя)
    Вождіння в нас на Пасічній було на автодромі...інструктор теж кльовий попався,вчить на совість!
    Знаю що в них ще є філії на Сахарова та десь біля перехрестя Стрийська-Наукова.
    Кого цікавить - кажіть)

Всім успіху!)

Всім привіт!
    Дуже хороші курси на Костюшки 11(Інститут Фізкультури)...Сам їх закінчував)
    Веселий,класний викладач,реально цікаво розповідає,причому не суху теорію,а реальні події з життя)
    Вождіння в нас на Пасічній було на автодромі...інструктор теж кльовий попався,вчить на совість!
    Знаю що в них ще є філії на Сахарова та десь біля перехрестя Стрийська-Наукова.
    Кого цікавить - кажіть

Всім успіхів!)
    Приєднався 06.10.2014
    Звідки Львів
    Повідомлень 2

Недавно закінчила курси водіння в автошколі "Наш автоград". Школа дійсно хороша і ціни порівняно з іншими нижчі, принаймні дешевше я не знайшла. Лекції проводять цікаво, на них не заснеш, лектор "Зеник" просто не дасть Раджу всім цю школу!
Сторінка 6 з 6 Перший ... 456
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Чи є у Львові десь курси водіння мотоцикла?
    Від govtik у форумі Авто-, мото- форум
    Відповідей: 9
    Останнє: 16.07.2013, 15:46:22
  2. ДТП за участі п'яних водіїв
    Від lemberg new у форумі Авто-, мото- форум
    Відповідей: 7
    Останнє: 14.12.2012, 16:20:13
  3. Курси веб-дизайну у Львові
    Від fla у форумі Розшукується..
    Відповідей: 15
    Останнє: 24.05.2012, 10:44:58
  4. Відповідей: 30