Тема: Любителям ранкової кави

Показ результатів 1 до 10 з 28

Kotishe7's Avatar
    Приєднався 12.07.2008
    Звідки Чікаго
    Повідомлень 212

Любителям ранкової кави

Поділіться рецептом приготування ранкової кави.Мова йде про ту каву,яку Ви приносите своїм коханим,коли вони ще ніжаться в ліжечку.
    Олелько's Avatar
    Приєднався 13.11.2007
    Звідки Львів, Сихів
    Повідомлень 293

Re: Любителям ранкової кави

О-о-о... файна тема Значить так. Насипаємо в джезву дві-три чайних лижки кави, бажано свіжозмеленої, додаємо цинамону, гвоздики (або кардамону), цукру і ставимо без води на слабкий огонь. Хвилину підсмажуємо то всьо, помішуючи, щоб дно не сильно пригоріло. Коли роздасться аромат паленої кави, цинамону, гвоздики й цукру -- додаємо воду. Чекаємо, поки кава підійде, забираємо з вогню і так три рази. Розливаємо у філіжанки... і в ліжечко, бо ніщо так не пробуджує з ранку, як горня гарячої кави, розлитої на живіт (старий прикол, але смішний)
    Приєднався 09.03.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 4918
    Записів в журналі 30

Як на мене, рецепт тут не має значення... Головне - увага, ну й бажано, щоб кава була якісна... Я надаю перевагу міцній Лавацці... Аромат чудовий без жодних приправ...
    Коли всі думають однаково, значить, ніхто особливо і не думає...
    ross's Avatar
    Приєднався 01.07.2008
    Звідки Львів
    Повідомлень 45

Переважно каву не варю, а заварюю, тобто доводжу воду до кипіння, тоді забираю з вогню, всипаю кави, а тоді тримаючи турку над великим вогнем і помішуючи допускаю до помірного підйому, накінець накриваю тарілочкою на 2-3 хв. Аромат стоїть свіжий і міцний. Цукор додаю вже у філіжанку.
    Варю каву коли буваю у бабусі в Карпатах, там є турка керамічна, тому я одразу в неї все заливаю і засипаю, а тоді - на кухню/піч. Смачно :-)
    Приєднався 06.11.2007
    Звідки Львів, Чупринки
    Повідомлень 2632
    Записів в журналі 30

Ну... в ліжко нікому не несу, хіба в чашку... і то сестрі коли в неї роблю каву. Сама п*ю розчинну, причому лише Галку, від будь-якої іншої в мене неприємна реакція організму... тому використовую виключно як тоніз. 2/2 і вода.

Проте в Ужгороді мені сподобалась їхня кава Маделін з корицею і вершками.
    Щирість і відкритість часто роблять боляче собі ж... Але це не означає, що треба ставати лукавою і замкнутою. Просто треба вчасно зорієнтуватись в людях, а якщо не вчасно - то ніколи не пізно.
    ambertan's Avatar
    Приєднався 21.12.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 826
    Записів в журналі 66

в джезві- міцну і з пінкою))) без нічого- тіко ранок і кава
    сонцесховалосьзахмарку
    Приєднався 04.05.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 261

Насипаємо в джезву дві-три чайних лижки кави, бажано свіжозмеленої, додаємо цинамону, гвоздики (або кардамону), цукру і ставимо без води на слабкий огонь. Хвилину підсмажуємо то всьо, помішуючи, щоб дно не сильно пригоріло. Коли роздасться аромат паленої кави, цинамону, гвоздики й цукру -- додаємо воду. Чекаємо, поки кава підійде, забираємо з вогню і так три рази.
    дякую за рецепт! треба буде так спробувати :-)
    я переважно спочатку доводжу воду до кипіння, потім всипаю два повних горнята до джезви, знову ставлю на вогонь, чекаю, поки підніметься, знімаю, знову ставлю, і так три рази. ще хочу спробувати у френч-пресі, там смак зовсім інший
    Приєднався 13.03.2007
    Звідки Львів, Хвильового
    Повідомлень 1561
    Записів в журналі 52

а я лю каву з молоком... з такою духмяною пінкою молока і кориці зверха... ммм... (слюні течуть, пішла пити)

чоловік, коли варить каву, додає дрібку солі і перцю, гвоздику вищезгадану теж
    "Ми не повинні зупинятись в своїх пошуках. І в кінці їх ми прибудем на те саме місце, з якого почали, і вперше пізнаєм його по-справжньому..." Т.С.Еліот

Останнім часом так мало жінок, котрі подають руку долонею вниз...
    Приєднався 13.03.2007
    Звідки Львів, Грінченка
    Повідомлень 488

Я купляю каву в "Галці", в зернах. Зазвичай беру суміш 2-3 -х сортів і обовязково один з них - ароматизований (крем-лікер, карамель тощо). Коханому чоловікові готую каву зі свіжомелених зерен. Аромат - м-м-м... Дві ложечки цукру, як він любить, і ніжний поцілунок. Ось і весь рецепт ранкової кави
    Kotishe7's Avatar
    Приєднався 12.07.2008
    Звідки Чікаго
    Повідомлень 212

Чудовий рецепт!Пощастило Вашому чоловікові!
Сторінка 1 з 3 123 Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Кав'ярня "Світ Кави"
    Від March у форумі Ресторни, кафе, бари, заклади харчування у Львові
    Відповідей: 15
    Останнє: 16.03.2011, 11:49:10
  2. Любителям соціоніки
    Від Irene у форумі Безкоштовні Оголошення. Реклама
    Відповідей: 0
    Останнє: 19.05.2010, 08:07:42
  3. Рецепти приготування кави?..