Тема: Яценюк - альтернатива в політиці

Показ результатів 1 до 10 з 33

Приєднався 12.03.2007
    Звідки Львів, Тютюнників
    Повідомлень 93

Яценюк - альтернатива в політиці

Хочу підтримати Арсенія Яценюка з його ідеєєю створити нову Політичну силу, яка стане альтернативою та противагою існуюючій політичній системі в нашій державі.
    Закликаю всіх небайдужих патріотів нашої держави, які памятають, як здобувалась Незалежність в 2001р., як формувалась держава в 90-ті, як відстоювались Європейські цінності на Майдані в 2004, стати небайдужим, і гуртуватись та створити реальну Політичну партію з молодих, освідчених та амбітних людей.
    Направду, з 91 року, коли мені було 12 років, на телеектранах - Кравчук, Плющ, Азаров і т.д. . Сьоогодні, через 16 років - ті самі обличчя, або їх діти. Реально, влада за ці роки зовсім не помінялась. Всі, хто будував свою карєру в Комуністичній партії та Комсомолі, сьогодні - щирі українці та патріоти держави.
    Надоїло слухати той нікчемний інформаційний "понос" на телебаченні, де населенню на повному серйозі лиють таке г...

Рахую, що сьогодні "менше зло" - це підтримка молодого політика, та активна позиція молоді. Тільки так ми виживемо з влади старпьорів.
    Приєднався 24.11.2008
    Звідки Львів, поблизу цент
    Повідомлень 22

Re: Яценюк - альтернатива в політиці

Яценюк створює враження розумного і людського політика
    нещодавно і я думала про те що варто було б його підтримати
    але як? здається в нього навіть власного сайту нема, тож бракує інформації на якому етапі зараз знаходиться його діяльність по створенні політичної партії
    Приєднався 01.10.2008
    Звідки Львів ВВ
    Повідомлень 144

Мав також думку, що Яценюк нормальний тіп, до того поки Яценюка якимось вітром занесло на передачу "12 стільців" ту, що на Інтері, де політики ведуть ток-шоу, короче виглядало то так ніби 9-тикласник вийшов перший раз на публіку, а не голова ВР з річним стажем, крім того всього, на початку передачі висунули якусь там тезу і народ проголосував чи погоджуються, чи ні,(результати були 70%\30%) в кінці передачі мало бути проведене ще одне голосування що побачити як змінилась думка людей......
    так от , в кінці передачі ві взяв тупо перефразував тезу, і наголосив "я міняю запитання", народ гудів в залі, після голосування результати були 60%\40%, ........після цього він видає коронну фразу.."як бачите можливо я не професійний ведучий, але за 2 години я заставив передумати 10% людей"

мудак мудаком, одним словом.... нічим не кращий від решти....

було боляче признатись собі, що так помилився в людині..............
    Приєднався 09.03.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 4918
    Записів в журналі 30

Те, як написані з великої літери слова, які так писатися в принципі не мали б (наприклад, Політична сила - та це просто під стіл залізти від сміху), це є банальний політичний піар. Ніхто слово в слово того ж повідомлення на інших форумах не бачив...

Ще один сміх:
    як здобувалась Незалежність в 2001р
    Коротше кажучи, такі прихильники тільки погіршують думку про Яценюка...
    Коли всі думають однаково, значить, ніхто особливо і не думає...
    Приєднався 09.01.2008
    Звідки Вар'ятенштрассе
    Повідомлень 2758

так.. не до теми... в Україні вже зареєстровано 159 політичних партій...
    ну невже Яценюк не може знайти собі партію, що відповідає його переконанням?
    чи то обов'язково створювати свою, так звану ше одну партію "однієї людини"?
    Приєднався 12.03.2007
    Звідки Львів, Тютюнників
    Повідомлень 93

Те, як написані з великої літери слова, які так писатися в принципі не мали б (наприклад, Політична сила - та це просто під стіл залізти від сміху), це є банальний політичний піар. Ніхто слово в слово того ж повідомлення на інших форумах не бачив...

Ще один сміх:

Коротше кажучи, такі прихильники тільки погіршують думку про Яценюка...
    Прошу вибачення за синтаксичні та граматичні помилки. Стосовно як здобувалась Незалежність в 2001р я мав на увазі 1991р. Стосовно великих чи малих букв - я радий, що такі речі можуть Вас так розсмішити, що приходиться під столами лазити.
    Я не є членом жодної полятичної партії і ніяким піаром не займаюсь. Висловив свою думку і хочу почитати відгуки та критику. Дякую за Вашу думку, і запевняю, що тему створив за власним бажанням і не савив за мету когось попіарити
    Приєднався 09.03.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 4918
    Записів в журналі 30

mike9617, друже, просто негоже прирівнювати Україну і її Незалежність до будь-якої політичної партії. Це принижує твою державу.
    І менше пафосу. Уже писав у якійсь темі, що одна з наших найбільших проблем - ідеалізація політиків. Скільки можна наступати на одні і ті ж граблі?
    Приєднався 12.03.2007
    Звідки Львів, Тютюнників
    Повідомлень 93

Я не ідеалізую політиків. Але, все одно мусить бути лідер, людина. навколо якої мають гуртуватись інші. Той. хто поведе людец за собою, і в відповідальний момент візьме відповідальність за прийняті рішення. Якщо є якісь інші кандидатури, можем обговорити, порівняти і т.д. На мою думку, Україна приречена проводити політику "меншого зла", а саме, вибирати не між добрим і кращим, а між поганим і дуже поганим. Фігура Яценюка - погано, але "старше" покоління політиків - це дуже погано.
    Приєднався 09.03.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 4918
    Записів в журналі 30

mike9617, гм... а спробуй зайти з іншого боку... Подумай над тим, що ти САМ (без зміни політичногог ладу, влади і ще різних чинників, спрогнозувати наслідки дії яких ти не мжеш) можеш зробити, аби змінити для очатку своє життя, далі - життя твїх близьких, а за можливості - життя своєї країни. Це раз.
    По-друе, спробуй думати не особистісними категоріями, а ціннісними. Партії мають створюватися зовсім не так. У тому біда, що в нас спочатку зявляється відомий політик, а вж під нього створюється партія. У неї набігає купа людей, як хочуть погрітися в променях чужої слави або забезпечити свої фінансові інтереси. А вже потім пишеться програма - як-небудь, лиш би в ній було кілька гасел, які сподбаються народу. Насправді ж партія має створюватися від суспільної потреби у ахисті тієї чи іншої ідеї або інтересів певної верстви населення. До неї приєднуються юди, які підтримують певну ідею, а вже в середовищі цих людей знаходяться лідери. Це - цивілізований шлях партбудівництва. А ви описуєте те саме, що стлося вже і довкола Ющенка, і довкола Тимошенк, і довкола Луценка і щ купу разів і не дало жодного результату. І не дасть, тому що це все штучні утворення, які стають інстументом для досягнення зовсім іших цілей.
    Приєднався 24.11.2008
    Звідки Львів, поблизу цент
    Повідомлень 22

Все, мушу визнати вашу правоту
    партія Яценюка швидше за все стане ще одним штучним утворенням
    це звичайно якщо її створять, а це ще не факт
Сторінка 1 з 4 123 ... Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Альтернатива кабельному телебаченню
    Від Matus у форумі Телебачення, Супутниковий зв'язок
    Відповідей: 24
    Останнє: 30.03.2012, 14:42:58
  2. Чи є альтернатива операції при міомі?
    Від dmitrik у форумі Медицина та здоров'я
    Відповідей: 12
    Останнє: 27.11.2010, 23:37:52
  3. Альтернатива життю? (не для слабонервних)
    Від LaSG у форумі Наша філософія життя
    Відповідей: 70
    Останнє: 30.06.2010, 06:31:55
  4. вибір септика ( еколайн чи альтернатива)
    Від майкі у форумі Житло та побут, будівництво та ремонт
    Відповідей: 2
    Останнє: 08.02.2010, 10:20:57
  5. Хочете заробити на політиці?
    Від Все у форумі Політика і політиканство в Україні та світі
    Відповідей: 9
    Останнє: 06.05.2007, 01:36:42

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення