Тема: Незвичайний випадок Бенджаміна Баттона

Показ результатів 1 до 10 з 24

Приєднався 09.03.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 4918
    Записів в журналі 30

Незвичайний випадок Бенджаміна Баттона

Щойно додивився The Сurious Case of Benjamin Button (росіяни переклали перші два слова як "Загадочная история", але то аж ніяк неправда, ні з точки зору мови, ні з точки зору сюжету фільму.
    Як на мене, фільм просто геніальний. І сама історія, позичена у Фітцжеральда, і її втілення. Бред Піт - просто феноменальний. Як на мене, він тут ще кращий, ніж у Вавилоні і Бійцівському клубі. Та й інші актори на висоті, хоча трохи місцями не дограє Кейт Бланшет головну жіночу роль. Правда, попереджаю - любителі погонь, стрілянини і купи спецефектів будуть розчаровані.

скачати і почитати трохи більше можна тут: http://kinozal.tv/details.php?id=221043
    Відредагув(ла) Словотворець : 23.02.2009 о 09:29:30
    Коли всі думають однаково, значить, ніхто особливо і не думає...
    Приєднався 15.08.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 934

Re: Незвичайний випадок Бенджаміна Баттона

Гарний фільм, цікавий. Прикольно, що історію розповідають від третьої особи - мені, особисто, такі фільми подобаються. Така-собі казочка.
    Приєднався 28.08.2006
    Звідки звідти
    Повідомлень 1800

Фільм достатньо довгий: 2:45.
    Але увесь цей час дивився, не відриваючись!
    Має 10 з 10 в мене

Фільм надзвичайний. Дотепер плачу, як згадую як дитинка очі закрила(померла)...я тепер сентементальна мама стала
    ambertan's Avatar
    Приєднався 21.12.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 826
    Записів в журналі 66

подивилась фільм, всі так пропіарили , що закортіло переглянути; мої враження- однією фразою- НЕ ПІШЛО!!!; роз"яснюю- негативу стільки, що позитив майже не проглядується; можливо я сприймаю все дуже емоційно-негативні емоції ще не пройшли, а позитивні не встигли захопити- такий стан під час перегляду; щодо гри акторів-Бред Піт вразив- особливо в першому триместрі фільму( ІМХО- він мені як актор абсолютно не подобається)-; Кейт Бланшет( можливо гра Піта була захорошою)- сухо виконала роль(як на мене); сценарій добре "пропрацьований"- там кожна секунда продумана;от такі то враження.
    сонцесховалосьзахмарку
    Приєднався 12.07.2007
    Звідки Львів, Сихів
    Повідомлень 489

Фільм сподобався. Оригінальний задум. Цікаво було дивитись. Хоть трохи довгий, але дійсно важко було відвести погляд..

А я вам розказував, як мене 7 раз вдарила блискавка?
    Кожен випадок є наслідком певної причини.
    Приєднався 16.11.2006
    Звідки Городок
    Повідомлень 3618
    Записів в журналі 95

Як з’явиться в HD, то подивлюся.
    Приєднався 13.03.2007
    Звідки Львів, Хвильового
    Повідомлень 1561
    Записів в журналі 52

ви так пропіарили, що мусів мій чоловік його шукати, аби-м глянула ))))
    так от враження... ніби все непогано, але... бракує "перцю", перша третина фільму найвдаліша (коли Бенжамін ще старий). Зі всього фільму запам"ятався епізод про бордель і висновок "старого" малого про те, нащо треба заробляти багато грошей.
    Можливо фільм втратив від того, що надто довгий... але то моя суб"єктивна думка
    "Ми не повинні зупинятись в своїх пошуках. І в кінці їх ми прибудем на те саме місце, з якого почали, і вперше пізнаєм його по-справжньому..." Т.С.Еліот

Останнім часом так мало жінок, котрі подають руку долонею вниз...
    Приєднався 03.02.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 1124
    Записів в журналі 5

І мені цей фільм сподобався. Якби мені не треба було на другий день дуже рано вставати, мене б навіть його довжина не турбувала =)
    Сьогодні чула інтерв"ю голови журі анти-Оскара - "Золотої малини". Він так критикував "Бенжаміна Баттона"! Мовляв: ми з сином поснули під нього. та все ж фільм номінований не на "Малину", а на "Оскара". Та ще й в 13 номінаціях!
    Буває час орлів, а нині різне птаство
    З державної руки сипнули їм пшона
    Не треба правду говорить цвітасто
    Вона сьогодні проста і страшна...
    Л. Костенко
    Приєднався 06.11.2007
    Звідки  місто, вулиця, ква
    Повідомлень 2333
    Записів в журналі 9

дана тема мені так чи інак втрапляла на очі ось уже декілька тижнів. принципово не читав, поки не подивлюся фільм.. щойно закінчив....
    імхо- надзвичайно гарний фільм. і задум і постановка. Гра акторів- мені сподобалася. фільм гарний. однозначно. і навіть не у порівнянні (кращий за..) а просто Гарний. відпочити під нього- можливо й складно, але призадуматися- можна.
    десь коло року тому почув подібну ідею "що, якби людина народжувалася старою і молодшала?".... не пам'ятаю чим тоді закінчилася та думка...
    Світ справді смішний. Взяти хоча б людство... (с) Г. Лавкрафт
Сторінка 1 з 3 123 Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Вбивство Кушнарьова - нещасний випадок чи замовне вбивство ?
    Від orest.lviv.ua у форумі Політика і політиканство в Україні та світі
    Відповідей: 48
    Останнє: 30.11.2010, 10:31:54

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення