Тема: Інтернет у центрі Львова

Показ результатів 21 до 23 з 23

Приєднався 17.11.2010
    Звідки Сихів
    Повідомлень 27

Re: Інтернет у центрі Львова

пл. Соборна 10, які є провайдери?
    Приєднався 14.02.2012
    Звідки Снiжна
    Повідомлень 1

Ось і я з тим самим питанням (дякую друзям-львів'янам з Твітера за наведення на цей чудовий форум!): хто надає послуги Інтернета в центрі міста?

Раніше я жила в районі вулиці Коновальца і років п'ять користувалася послугами компанії "Діалект": кабельне телебачення плюс Інтернет по цьому ж кабелю. За швидкість до 15 мбіт\сек платила 85 грн. Зрідка в компанії виникали проблеми з швидкістю, бували і форсмажорні обставини, коли і-нет пропадав на день-два, - загалом, неприємності, з якими стикаються користувачі будь-якого провайдера, я думаю.

Проте несправності ліквідовувалися досить оперативно, тарифні ціни час від часу знижувалися, а швидкість - збільшувалася, Інтернет був досить стабільний. Коротше, коли я почитала відгуки юзерів на http://2ip.ru про інших провайдерів (зокрема, про уарнет і укртелеком), то зрозуміла, що "Діалект" це золото, а не провайдер.

Розумію, написане виглядає як тупа реклама, але саме ця думка не залишає мене відучора, коли я взялася бігати по Мережі у пошуках Інтернету в центрі міста: життєві обставини склалися так, що мені потрібно було перебратися до батьків в центр, а саме на площу Вічеву (це поряд з Ляльковим театром, неподалік від Високого Замку, - вулиці Сніжна і Чорноморська втикаються у Вічеву, в цьому ж районі початок Б. Хмельницького).

Так ось, у мене склалося враження, що в моєму районі немає іншої можливості підключитися до Інтернету, окрім як користаючись послугами вищеназваних Укртелекому і Уарнета, - це дійсно так?

На початку цієї теми, створеної, як я бачу, аж в серпні 2009 року, є посилання на компанію Vega і локальну мережу "Скорпіон", яка на даний момент повідомляє, що: "Сайт зараз закритий на технічне обслуговування. Будь ласка зайдіть пізніше". До Вегі я відправила запит, поки що чекаю відповіді.

Хотілося б мати Інтернет, порівнянний з "Діалектом". Гаразд, бог з нею із швидкістю. Хай не 10-15 мбіт\с, хай 2-5, але хай ця швидкість БУДЕ. А то, повторюся, читаю відгуки і бачу, що заявлені до 2 мбіт\сек насправді ледве дотягує до 1. І що Інтернет то є, то немає, і частіше немає, чим є. І техпідтримка нічого не може зробити, і люди мучаться роками, не маючи можливості перейти до іншого провайдера!

Мене така перспектива лякає, якщо чесно: невже все настільки погано? Це ж центр міста, його серце, так би мовити. Тут туристи, офіси, готелі, магазини: що вони все юзають? Невже глючний ADSL від Укртелекому? Невже ніхто не прокладає виділену лінію? Гаразд, нехай не виділену, нехай той же інтернет по телекабелю, - як показує практика "Діалекту", це дуже навіть непогане рішення.

Ми в якому віці взагалі живемо? А Євро-2012 - з ним як? Вони ж всі понаїдуть, їм же всім потрібний буде і-нет.. Люди, підкажіть що-небудь, будь ласка.. Хто-небудь з вас напевно користується послугами Уарнет або Укртелекому, - може все не настільки погано, як я собі уявляю, га? Може ті всі страшні відгуки про роботу компаній залишили злі конкуренти, а насправді все прекрасно?

Не виключаю, що з 2009 року ситуація з інтернетом в центрі міста змінилася на краще, а я просто не знаю, де шукати інформацію..

Підкажіть який можливий інтернет на Єфремова 26. Бажано дротовий. Обдзвонив вже з десяток провайдерів, ніхто там не представлений. Дякую.
Сторінка 3 з 3 Перший 123
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Робота в колл-центрі
    Від lvivconsult у форумі Економіка, фінанси, бізнес, страхування
    Відповідей: 0
    Останнє: 12.05.2011, 13:10:07
  2. На якому сайті в інтернет ви дізнаєтесь про новини Львова?
    Від Словотворець у форумі Інтернет, локальні та глобальні мережі
    Відповідей: 5
    Останнє: 28.04.2009, 01:17:20
  3. Вибух у центрі на Костюшка
    Від Perekotupole у форумі Розмова про Львів
    Відповідей: 20
    Останнє: 08.02.2008, 16:09:19
  4. Платні автостоянки в центрі
    Від mcandre у форумі Громадський транспорт, транспортна система
    Відповідей: 23
    Останнє: 26.12.2007, 16:07:47
  5. Шукаю приміщення в центрі Львова