Тема: Хрещення в маршрутці

Показ результатів 91 до 96 з 96

Re: Хрещення в маршрутці

тиfeniks, читати вмієш?
    Дуже часто, їдучи в громадському транспорті, можемо спостерігати картину, коли проїжджаючи повз храм деякі люди починають хреститись. Інколи це просто доходить до абсуду, коли якась старша пані хреститься мало не на кожному перехресті, бачучи там якісь святі для себе речі. Хтось може пояснити для чого це робиться з релігійної точки зору? І яке ваше ставлення до цього?
    слово хрещення від похідного хреститись або наносити знак хреста а не таїнство хрещення людини...
    ото ви люди добрі і роздули тему
    Приєднався 10.08.2009
    Звідки All around Asia
    Повідомлень 1934
    Записів в журналі 10

та хэрня то - хрещення у маршрутці, коли вона мимо церкви проїжджає. більше фарс чи індикація повного незнання канону. тупорила традиція. ДЕ у Біблії сказано, що тре біля кожного стовпа хреститися?
    Богові важливі БОГОУГОДНІ ДІЛА, а не те, скільки разів тупорилі бовдури перехрестилися у маршрутці.
    а.. ще забув.. багато хто прикривається тим, що тіпа "священник казав". А якщо священник тронувся розумом та казав стрибнути з 9го поверху - дятли теж почнуть стрибати, чи задумаються?
    ...а я не $100 , щоб усім подобатись
    Приєднався 06.08.2011
    Звідки Львів, Патона
    Повідомлень 66

oleksiychyk, ти не в стані оцінити іронію ? поясню - ті хто хрестяться у маршруці на мою субєктивну думку люди обмежені ...
    Приєднався 10.08.2009
    Звідки All around Asia
    Повідомлень 1934
    Записів в журналі 10

oleksiychyk, ти не в стані оцінити іронію ? поясню - ті хто хрестяться у маршруці на мою субєктивну думку люди обмежені ...
    100%. ще би молебни співали. то така сама маячня, як святити автівку, газовий котел, город та..святити можна все, на що фантазії вистарчить. хоч телевізо чи МП3 плеер. Можна ще мобільний телефон чи пилу-болгарку. дуже поширене у селах. Ну зрозуміло - попікам бабло тре звідкілясь брати. от і святять все, що під руку попадеться. але молодь оте все бачить і на тому виховується. тому й бачимо цю сумну картину
    Приєднався 06.08.2011
    Звідки Львів, Патона
    Повідомлень 66

3BIP, мені ще подобається при купівлі розбивати об щось пляшку шампанського - " на щасливе плавання"
    Приєднався 10.08.2009
    Звідки All around Asia
    Повідомлень 1934
    Записів в журналі 10

мені ще подобається при купівлі розбивати об щось пляшку шампанського - " на щасливе плавання"
    то більше від моряків взяли. але який ідіот буде бити пляшку о тєлік ?
Сторінка 10 з 10 Перший ... 8910
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Що робити якщо вам вкрали кошильок в маршрутці?
    Від Solar spark у форумі Про все на світі
    Відповідей: 18
    Останнє: 01.04.2011, 14:09:26
  2. Крадіжка в маршрутці
    Від spring bird у форумі Безкоштовні Оголошення. Реклама
    Відповідей: 0
    Останнє: 27.03.2009, 12:52:12
  3. Проїзд в кожній четвертій столичній маршрутці небезпечний.
    Від Rainbow у форумі Громадський транспорт, транспортна система
    Відповідей: 12
    Останнє: 19.12.2007, 15:30:46

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення