Тема: Авто біля підїздів

Показ результатів 21 до 27 з 27

Приєднався 15.08.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 934

Re: Авто біля підїздів.

літні тримаю на балкони, в мене 2 балкони
    Приєднався 29.11.2008
    Звідки Львів
    Повідомлень 390
    Записів в журналі 1

mcandre,
    ясно в мене 1 і той невеликий тому приходиться все непотрібне на даний момент
    переносити в гараж.Та і картоплю моркву і все решта теж в гараж...в підвал не хочу бо там може затопити або свої ж замки будуть ламати лізти.
    Так що мене виручає гараж.

спамбот підняв важливу тему

мене тоже харять машини біля підїздів. мій будинок проектувався в часи коли машин було на декілька порядків менше - тому це ще можна зрозуміти чому так зараз є.

але зараз я бачу що і новобудови втискають у вже ітак забудовані райони і звісно ж місця для паркінгу не передбачають. або якщо і передбачають то недостатньо.

от наприклад почалось якесь будівництво будинку на Любінській біля аеропорту. раніше там був магазин "все для дому". про паркінг я підозрюю там і мова не буде йти.

міськрада мала би даючи дозвіл на будівництво - дбати і про навколишню територію (ну але ясно.. нашо відводити землю для паркінгу якшо там можна збудувати ще один будинок), або ставити вимоги до проектів, скажімо наявність якоїсь підземної стоянки і т.п.
    Моторы всегда отвечают взаимностью тому, кто их любит. В отличие от живых человеческих сердец.
    Приєднався 15.05.2010
    Звідки Львів
    Повідомлень 704
    Записів в журналі 16

ну в нас поставили перепону біля будинку, тобто під під"їзд не заїдеш.
    так - це з одної сторони добре, але блін - знали б ви скільки я вислуховувала коли мені меблі привозили, коли холодильник хлопцям прийшлось нести повз 2 під"їзд аж до мого.. .
    Все, що трапляється надто пізно, є достойним жалю.
    Все, що трапляється надто рано, є гідним подиву.
    Все, що не трапляється, є вартим любові.
    samvexler's Avatar
    Приєднався 27.01.2008
    Звідки Львів
    Повідомлень 161

racer931, піпець, проблема мірового масштабу...дехто мріє про авто і немає що їсти, а тут припаркуатись немає де, жесть)))
    Приєднався 18.04.2011
    Звідки Львів
    Повідомлень 26

Я свою "копійку" також біля будинку тримаю. До найближчих гаражів, навіть якщо винаймати, треба йти хвилин п'ятнадцять (район Пелехатого). Мені елементарно страшно, якщо треба йти по темряві. А трапляється досить часто, що потрібна машина досить пізно. Тим більше, вже в дюндєль нізащо отримувала в своєму районі. До стоянки - так само. Своє попереднє авто - "Запорожець", заклеєний скотчем,- ставила на стоянці на Я.Мудрого. Там ще всі підколювали, навіщо. Після того, як з мого "Жоріка" на стоянці зняли бокове дзеркало (щоправда, гроші мені охоронці віддали за нього), сміятися перестали. Ну а їздити я їжджу практично кожен день. А у дворі ставити почала пізніше за всіх сусідів, хоча в них крутіші авто та й думаю, грошей побільше.
    Приєднався 13.10.2011
    Звідки Київ
    Повідомлень 386

тема стала ще актуальніша, проїхати ніде, гаражів немає, .. як це питання вирішити
Сторінка 3 з 3 Перший 123
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Риболовля біля Львова
    Від Все у форумі Відпочинок у Львові та області
    Відповідей: 8
    Останнє: 22.01.2013, 22:09:50
  2. Моє місце біля компутера
    Від Rol@nd у форумі Про все на світі
    Відповідей: 75
    Останнє: 13.07.2012, 13:13:20
  3. Chery — авто чи не авто?..