Голосування: Як Ви чините з відходами, які не можна викидати разом з побутовим сміттям?

Тема: А Ви викидаєте, те що не викидається?

Показ результатів 1 до 10 з 37

Приєднався 28.08.2006
    Звідки звідти
    Повідомлень 1800

А Ви викидаєте, те що не викидається?

У рамках деякої публікації захоплював тему екологічної культури українців. І стало цікаво як з тим на Центрику?

Хто не зрозумів питання, пояснюю. Деякі товари (напр. батарейки, люмінесцентні лампи, певні пристрої, деякі упаковки і т.д.) не можна викидати разом з побутовим сміттям, так як вони шкідливі і зберігання їх на збиранках може завдати шкоди середовищу.

Зазвичай такі товари відзначені подібним знаком:
    Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  weee_logo.gif
Переглядів: 292
Розмір:  4,1 KB

Ну і звичайно не забуваємо відписуватися зі своїми коментарями та пропозиціями.
    And I think to myself... what a wonderful world
    RredCat's Avatar
    Приєднався 12.10.2007
    Звідки Звідти
    Повідомлень 294

Re: А Ви викидаєте, те що не викидається?

Rol@nd, А топік стартер знає хоча б одне місце куди можна здавати "невикидаєме сміття"? Такі питання, коли іноді тре пару зупинок пройти, щоб знайти звичайний смітник звучать - пусто!
    Приєднався 08.06.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 984
    Записів в журналі 80

мені подобається як в Луцьку.. де біля кожного житлового масивчику є контейнери для сортованого сміття, та й в Франківську таке бачила, я б ото сортувала.. а про невикидаєме, чесно навіть про батарейки не задумувалась і не дивилась а той мацюпусінький значок... о скільки ж їх поїхало на сміття коли в мене плеєр був...
    зерно для роздумів є, тепер ще б придумати куди то все викидати...

оо, згадала про лампи, ті економні, ми їх не викидаємо, вони в нас лежать в коробці.. бо десь мама вичитала що викидати не можна а куди не написано, так вдома і лежать))))
    За мужество требует жертв
    Приєднався 29.11.2008
    Звідки Львів
    Повідомлень 390
    Записів в журналі 1

проголосував де я?
    а якщо серйозні ті ж самі електрозберігаючи лампочки містять ртуть
    і куди їх народ викидає?правильно в сміття оскільки інших варіантів немає.
    Непродумана система владою.Люди не мають іншого вибору як викидати зі звичайним сміттям.
    Хоча якби були окремі контейнери думаю народ б викидав туди..звичайно виховані люди.=)
    Приєднався 04.06.2009
    Звідки Слов'янськ
    Повідомлень 2154
    Записів в журналі 22

Непродумана система владою.Люди не мають іншого вибору як викидати зі звичайним сміттям.
    Хоча якби були окремі контейнери думаю народ б викидав туди..звичайно виховані люди.=)
    Дійсно, ця система не продумана. Я викидаю разом з усім сміттям. Як і абсолютна більшість громадян. Просто люди вважають що сміття після вивезення зникає кудись безслідно. Хоча це не так.
    Cognito ergo sum - Мислю, а отже існую
    Приєднався 30.10.2009
    Звідки Львів
    Повідомлень 571
    Записів в журналі 3

Раніше через незнання такі речі викидала на смітник. Тепер збираю , але скоро тре вже того позбутись. Виявляється мені доведеться для цього не просто потратити дорогоцінний час, а ще й заплатити фірмі грошики за утилізацію((
    Чужа душа - то, кажуть, темний ліс...
    Приєднався 05.11.2009
    Звідки Warszawa, Centrum
    Повідомлень 454
    Записів в журналі 5

віддаю у спеціальні фірми,бо в тут майже біля кожного будинку є смітники для різного сміттяб окремий смітник на батарейки .Більші електроприлади раз у місяць приїжджає забирати спеціальна машина. з жеку отримуємо різнокольорові пакети.Синій - папір і поліетилен, зелений - скло,метал.Раз у місяць їх забирають.Це сміття використовують на повторну переробку. дуже б хотіла, щоб так було і на Україні.бо бачила скільки непотрібного пластику і поліетилену використовують мої знайомі і родичі на Україні.Дуже популярні поліетиленові торби.В Польщі вони майже заборонені.В магазин мусиш йти зі своєю, бо їх там немає або дорого коштують.Також пропонують паперові пакети
    Прикро,що ситуація така невизначена,бо від утилізації дуже залежить добробут усієї нації
    Самотнім буваєш лише тоді, коли на це є час...
    (Януш Леон Вишневський *Самотність в мережі*)
    Приєднався 12.03.2007
    Звідки Львів, Тютюнників
    Повідомлень 93

За утилізацію батарейок чи люмвнвсцентних ламп потрібно доплачувати великі гроші. Є декілька спеціалізованих підприємств по утилізації хімічних речовин. Це ЖЕКАМ ще не під силу. А от встановити декілька контейнерів, промаркувати їх: продовольче сміття, макулатура, склотари пластик. І люди поступово адаптуюються. За рік вжеби всі привикли. І на цьому Жек міг би частково компенсовувати витрати. Треба піднімати ініціативу. Давайте, кожен напише такого листа з пропозицією в свій ЖЕк і з копією в мерію п. Садовому. Бо повірте, наші батьки цього вже не зроблять. А в чистому Львові жити нам і нашим дітям.
    Приєднався 28.08.2006
    Звідки звідти
    Повідомлень 1800

Такі питання, коли іноді тре пару зупинок пройти, щоб знайти звичайний смітник звучать - пусто!
    Не шукайте якихось виправдань. Побутового сміття утворюється в рази більше, аніж таких відходів, тому віднести декілька батарейок навіть трохи далі не так складно.

Суть опитування не в критиці, а просто у тому, щоб дізнатися як реауєте на відповідний знак на товарі, який Ви придбали.
    And I think to myself... what a wonderful world
    RredCat's Avatar
    Приєднався 12.10.2007
    Звідки Звідти
    Повідомлень 294

Rol@nd, Це не виправдання.. тримати вдома речі які не можна викидати у звичайний смітник - я би остерігся - це точно не здорово.
    Мені не складно пройтись, але в цій темі ніхто так і не спромігся назвати жодного місця де то можна викинути!

спеціальні фірми - то не адреса.. і знаючи наших - виникають сумніви, чи вони за ваші гроші у звичайні смітники то не кидають....

До речі - коли народ починає у приклад ставити буржуїв, як вони то все гарно викидають у відповідні контейнери, і які вони кульутні і свідомі.. а не те що наші.. згадую десь прочитану/почуту історію про собачників у Польщі - вони там ходять з пакетами щоб лайно за своїми улюбленцями збирати. Так от, наші туристи коли то побачили - почали охкати і айкати які поляки молодці, а наші бидло.. На що гід відповіла - "ви думаєте тут усі такі культруні? та ні разу! штрафи за такі проступки скажені. я сама собаку маю.. два рази вона напаскудила на 200 євро і я також почала ходити з мішечком і лопаткою".

Мораль історії в чому - поки не буде окремих контейнрів і а за кидання сміття у "неправильний" контейнер великих штрафів - толку зі сміттям не буде.
Сторінка 1 з 4 123 ... Останні
  • Перейти до сторінки:

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення