Тема: Новорічна программа на ТБ - вибираємо самі

Показ результатів 21 до 27 з 27

Приєднався 28.08.2006
    Звідки звідти
    Повідомлень 1800

Re: Новорічна программа на ТБ - вибираємо самі

Irene, torrents.ru не панацея. Дійсно потрібно шукати і розвивати альтернативи.
    Суть навіть не так в трекері, як у тому що фільми не дуже популярні зараз - при такій ситуації аналогічне може бути і на torrents.ru і на tfile.ru І т.д.

Особисто я користуюся Гуртом вже десь місяців 2, і задоволений.

Щодо словесних перепалок, тоIrene та Лівія - рекомендую Вам потратити свій час на щось приємніше і корисніше
    And I think to myself... what a wonderful world
    Приєднався 06.11.2007
    Звідки Львів, Чупринки
    Повідомлень 2632
    Записів в журналі 30

Irene, torrents.ru не панацея.
    Я й не кажу цього, але от що там є вибір, як нема сідера на одній роздачі, то можна знайти схожу... Тут же все в одиничному екземплярі... без сідерів. Нормально закачала тільки "Знамення".
    Дійсно потрібно шукати і розвивати альтернативи.
    Звісно, нічого не маю проти, користуюсь багатьма трекерами, хотіла додати до переліку Гуртом..., але наразі не бачу щастя від того.
    Суть навіть не так в трекері, як у тому що фільми не дуже популярні зараз - при такій ситуації аналогічне може бути і на torrents.ru і на tfile.ru І т.д.
    Ну дивись... Ти коли качаєш фільм, одразу викидаєш його і не роздаєш? В мене роздачі, є такі, які вже близько року висять... і люди качають... Чому б не роздати? На дата.торент.орг часто приходить прихання стати на роздачу, звісно що це роболю... як не як я закачала, то чому б не помогти комусь? А в даному випадку питання не стільки не популярності фільмів, скільки сідер виклав і мав на увазі, на двох скрінах це яскраво видко. А також, те що сідери, які на іншому не дуже спішать відкривати порти, щоб люди могли закачати, а мадам, мені читає нотації, що я не вмію викачати... Вміння заключається у правильності викладення, а не закачки.
    Щодо словесних перепалок, тоIrene та Лівія - рекомендую Вам потратити свій час на щось приємніше і корисніше
    Зверни будь-ласка увагу на це їй, бо я не перша жертва її хамства і словесних перепалок... Не можуть бути всі уродами, а вона одною жертвою...
    Щирість і відкритість часто роблять боляче собі ж... Але це не означає, що треба ставати лукавою і замкнутою. Просто треба вчасно зорієнтуватись в людях, а якщо не вчасно - то ніколи не пізно.
    Приєднався 09.01.2008
    Звідки Вар'ятенштрассе
    Повідомлень 2758

Особлива подяка тим зелененьким, які закачали самі і сидують до втрати пульсу... щоб і інші порадувались...
    мушу відповісти, бо серед тих "зелененьких" є і я
    тільки но як мали з Вами розмову, відразу надіслав прохання до всіх сідерів і як результат відгукнулись люди і стали на роздачу, але Вас не було (ще треба вгадувати коли вмикаєте комп, а коли ні)... але то таке.. проїхали
    що до мене самого, то нажаль немаю достатньо місця на харді, щоб тримати всі роздачі (а і так тільки на Гуртом, не рахуючи інших трекерів, тримаю ~192 роздачі
    http://www.hurtom.com/torrents/forum...u=2760#torrent), а Ви скачавши навіть один фільм не є на роздачі, чому? http://www.hurtom.com/torrents/forum...=53545#torrent )
    Приєднався 06.11.2007
    Звідки Львів, Чупринки
    Повідомлень 2632
    Записів в журналі 30

З.І. Як є якась можливість змінити ситуацію, то будьте такф ласкаві, а як ні то відпишіть тут, щоб ще десь пошукати ці фільми і не чекати нереального до останнього дня...
    Цікаве зауваження... Навіть не дочитали... Вичитали там де вигідніше... А починалось все так ввічливо...
    http://www.hurtom.com/torrents/forum...u=2760#torrent), а Ви скачавши навіть один фільм не є на роздачі, чому?
    Перший скрін - є... нема лічерів...
    Другий скрін - те що я і досі качаю, щоб мені не казали, що я парафіню український ресурс...

З.І. Щодо лінка на іспанській - дай пліз... я її вчила, не проти пригадати... і фільм подивитись... а то бачу до НР не докачаю...
    Приєднані картинки Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  торент.jpg
Переглядів: 190
Розмір:  24,8 KB   Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  торент 2.jpg
Переглядів: 187
Розмір:  21,2 KB  
    Щирість і відкритість часто роблять боляче собі ж... Але це не означає, що треба ставати лукавою і замкнутою. Просто треба вчасно зорієнтуватись в людях, а якщо не вчасно - то ніколи не пізно.
    Приєднався 06.11.2007
    Звідки Львів, Чупринки
    Повідомлень 2632
    Записів в журналі 30

тільки но як мали з Вами розмову, відразу надіслав прохання до всіх сідерів і як результат відгукнулись люди і стали на роздачу, але Вас не було (ще треба вгадувати коли вмикаєте комп, а коли ні)... але то таке.. проїхали
    Доречі дуже дякую, мабуть співпало з моментом мого робочого дня, тобто з 9.00 до 19.00, не кажу про добирання, але власне за реакцію на:
    З.І. Як є якась можливість змінити ситуацію, то будьте такф ласкаві, а як ні то відпишіть тут, щоб ще десь пошукати ці фільми і не чекати нереального до останнього дня...
    єдиної людини - дякую... і навіть не тої, що сильно реклямує то всьо, замість того щоб це зробити... нахамила. Щодо решти часу... реально... комп цілими ночами на закачці, але як сідерів нема - то хоч вішайся... не закачаєш більше, ніж у таких самих як я які намагаються закачати...
    Приєднався 09.01.2008
    Звідки Вар'ятенштрассе
    Повідомлень 2758

Доречі дуже дякую, мабуть співпало з моментом мого робочого дня, тобто з 9.00 до 19.00, не кажу про добирання, але власне за реакцію
    вже двоє відписало мені в ПП про те, що допоможуть в роздачі... от тільки час... знову то Вас нема, то їх)))
    що до мене... глянув на дисках - записав цей фільм, але витер іспанську доріжку (бо і так в ній ні бум-бум, тому тепер не стану на роздачу)
    а поки можна шось інше стягнути, нє?
    Щодо лінка на іспанській - дай пліз..
    але в проханні допоможу
    єдиної людини - дякую..
    ага... і за те дякую в профайл))))
    еееех, ніц не зрозуміли, а жаль...
    додаю торрент-файл фільму на іспанській з англійськими сабами
    ніякої реєстрації не треба, просто запустіть в клієнті його і качайте
    Приєднані файли
    Приєднався 06.11.2007
    Звідки Львів, Чупринки
    Повідомлень 2632
    Записів в журналі 30

ага... і за те дякую в профайл))))
    Ну це просто відповідь...
    додаю торрент-файл фільму на іспанській з англійськими сабами
    ніякої реєстрації не треба, просто запустіть в клієнті його і качайте
    Пасибі. Хоч гляну, а то вранці було 69 відсотків закачано, три лічери і жодного сідера...
Сторінка 3 з 3 Перший 123
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Вибираємо мовну школу
    Від Julijka у форумі Мистецтво та Культура
    Відповідей: 15
    Останнє: 21.04.2009, 18:02:47
  2. Вибираємо сухі будівельні суміші.
    Від Maden у форумі Житло та побут, будівництво та ремонт
    Відповідей: 1
    Останнє: 08.08.2007, 12:45:04

Ваші права у розділі