Тема: Новорічна программа на ТБ - вибираємо самі

Показ результатів 1 до 10 з 27

Приєднався 21.10.2009
    Звідки Центрик
    Повідомлень 353
    Записів в журналі 8

Новорічна программа на ТБ - вибираємо самі

Ось пропозиція непоганої збірочки фільмів, мультиків( на українській мові!) на різну вікову категорію і різні змаки від дружнього Центрику сайту Гуртом:

http://www.hurtom.com/novyjrik

вибираємо, що подобається і готуємо самі Новорічну програму для себе і своїх близьких!

Наше гасло : Геть рекламу і попсу! Дивимось новорічну класику українською мовою!
    Приєднався 28.08.2006
    Звідки звідти
    Повідомлень 1800

Re: Новорічна программа на ТБ - вибираємо самі

Добірка й дійсно непогана. Але у більшості хороших фільмів дуже слабенька роздача

Так що центрики, підтягуємо свою "артилерію"!
    And I think to myself... what a wonderful world
    Приєднався 21.10.2009
    Звідки Центрик
    Повідомлень 353
    Записів в журналі 8

Добірка й дійсно непогана. Але у більшості хороших фільмів дуже слабенька роздача

Так що центрики, підтягуємо свою "артилерію"!
    Так, підтягаємось! Особливо, коли зняли українські роздачі на торрент ру. Ми забезпечимо собі супер новорічну програму без російських депресивних совкових фільмів і безконечних тупих серіалів .
    Приєднався 06.11.2007
    Звідки Львів, Чупринки
    Повідомлень 2632
    Записів в журналі 30

Так, підтягаємось! Особливо, коли зняли українські роздачі на торрент ру.
    Є значима відмінність між торент.ру і гуртом... На ніч поставив на закачку і готово, а тут - став не став усі зубами до стінки сплять і компи повиключали... щоб забагато не витекло... щирі українці...

Ми забезпечимо собі супер новорічну програму без російських депресивних совкових фільмів і безконечних тупих серіалів .
    Хіба до наступного НР, з такою швидкістю... Я два фільми скачую з 18-го числа... на одному 15,5%, а на другому 0%.... З такими темпами - Новорічні огоньки і шалений матюк два друга на НР... Спасибі тітко...
    З.І. Як є якась можливість змінити ситуацію, то будьте такф ласкаві, а як ні то відпишіть тут, щоб ще десь пошукати ці фільми і не чекати нереального до останнього дня...
    Щирість і відкритість часто роблять боляче собі ж... Але це не означає, що треба ставати лукавою і замкнутою. Просто треба вчасно зорієнтуватись в людях, а якщо не вчасно - то ніколи не пізно.
    Приєднався 21.10.2009
    Звідки Центрик
    Повідомлень 353
    Записів в журналі 8

Є значима відмінність між торент.ру і гуртом... На ніч поставив на закачку і готово, а тут - став не став усі зубами до стінки сплять і компи повиключали... щоб забагато не витекло... щирі українці...

Хіба до наступного НР, з такою швидкістю... Я два фільми скачую з 18-го числа... на одному 15,5%, а на другому 0%.... З такими темпами - Новорічні огоньки і шалений матюк два друга на НР... Спасибі тітко...
    З.І. Як є якась можливість змінити ситуацію, то будьте такф ласкаві, а як ні то відпишіть тут, щоб ще десь пошукати ці фільми і не чекати нереального до останнього дня...
    Потрібно ще вміти скачувати, небого

{ додано через 24 хвилини }
    На рахунок торрент ру- там зняті українські роздачі.
    А конкретно про які два фільми йдеться? Якщо це не наїзд на український ресурс, звичайно. Я відкрию ці фільми і покажу всьому центрику швидкість.
    Наш менталітет-ганити своє і хвалити чуже, на жаль.
    Відредагув(ла) Лівія : 21.12.2009 о 09:33:49 Причина: Додано повідомлення
    Tiesto's Avatar
    Приєднався 18.02.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 691

набагато краще новрічний випуск comedy club
    Приєднався 21.10.2009
    Звідки Центрик
    Повідомлень 353
    Записів в журналі 8

набагато краще новрічний випуск comedy club

Якби був український варіант гумористичної передачі, до речі львівяни, як наша культурна еліта могли б організувати щось таке!
    Приєднався 09.01.2008
    Звідки Вар'ятенштрассе
    Повідомлень 2758

Якби був український варіант гумористичної передачі,
    та шось пробують зробити так звана команда "магарич", але чи є вона на тіві не знаю...
    Irene, напиши будь-ласка, з якими фільмами проблєм.. хоча я "по музиці", але і з фільмами шось придумаю (комп не виключаю на ніч).. швидкість в мене не дуже (512), але щось проблем з закачкою фільмів на гуртом не було...
    Приєднався 06.11.2007
    Звідки Львів, Чупринки
    Повідомлень 2632
    Записів в журналі 30

Потрібно ще вміти скачувати, небого
    Повторюсь - є узагальнені фрази, і не треба приплітати до власної особистості і переходити на них.
    Крім того, торентсами корситуюсь вже порядка 3-х років і досі такої мари мені не говорили і проьлем не було. Мабуть на інших сідери сідують, а не викладають і стелю плюють...

Irene, напиши будь-ласка, з якими фільмами проблєм.. хоча я "по музиці", але і з фільмами шось придумаю (комп не виключаю на ніч).. швидкість в мене не дуже (512), але щось проблем з закачкою фільмів на гуртом не було...
    "Кудряшка С*ю" і "Новорічна казка", це наразі... пра мабуть решту вже не буду навіть намагатись викачувати.
    Наш менталітет-ганити своє і хвалити чуже, на жаль.
    Наш менталітет хоче результату а не трьопу... Коли реально не качаються фільми, а мені байдуже як так, на якій мові вони будуть - то краще закачати там, де вони за 1-2години будуть, а не чекати до ностапного НР.

{ додано через 10 хвилин }
    Якщо це не наїзд на український ресурс, звичайно.
    І чого Ви всюди шукаєте негатив? Кращий спосіб захисту - напад?!
    Я відкрию ці фільми і покажу всьому центрику швидкість
    І чого Ви доб*єтесь? Реально, одразу майнула думка... зважаючи на певні попередні дописи... Покажу всім яка я чудова, а решта ***. В мене на закачці з торентс.ру рулить мінімум 512, зате з гуртом, не тільки швидкості на фільмах з підбірки толком нема, але і сідери модні... Поставили і злиняли. А як так хочете щось подоказувати, то спеціально буду скріни робити і викладати, де рідною англійською (чомусь...) пише, що сідера не було о-го-го... і так щоразу. Чи може перестанете нападати на людей і будете сприймати думки інших і нормально реагувати на критику?
    Відредагув(ла) Irene : 21.12.2009 о 13:41:00 Причина: Додано повідомлення
    Щирість і відкритість часто роблять боляче собі ж... Але це не означає, що треба ставати лукавою і замкнутою. Просто треба вчасно зорієнтуватись в людях, а якщо не вчасно - то ніколи не пізно.
    Приєднався 21.10.2009
    Звідки Центрик
    Повідомлень 353
    Записів в журналі 8

Повторюсь - є узагальнені фрази, і не треба приплітати до власної особистості і переходити на них.
    Крім того, торентсами корситуюсь вже порядка 3-х років і досі такої мари мені не говорили і проьлем не було. Мабуть на інших сідери сідують, а не викладають і стелю плюють...

"Кудряшка С*ю" і "Новорічна казка", це наразі... пра мабуть решту вже не буду навіть намагатись викачувати.

Наш менталітет хоче результату а не трьопу... Коли реально не качаються фільми, а мені байдуже як так, на якій мові вони будуть - то краще закачати там, де вони за 1-2години будуть, а не чекати до ностапного НР.

{ додано через 10 хвилин }

І чого Ви всюди шукаєте негатив? Кращий спосіб захисту - напад?!

І чого Ви доб*єтесь? Реально, одразу майнула думка... зважаючи на певні попередні дописи... Покажу всім яка я чудова, а решта ***. В мене на закачці з торентс.ру рулить мінімум 512, зате з гуртом, не тільки швидкості на фільмах з підбірки толком нема, але і сідери модні... Поставили і злиняли. А як так хочете щось подоказувати, то спеціально буду скріни робити і викладати, де рідною англійською (чомусь...) пише, що сідера не було о-го-го... і так щоразу. Чи може перестанете нападати на людей і будете сприймати думки інших і нормально реагувати на критику?
    Нащо стільки слів, злоби? Що я вам зробила? За моє жито, ще й мене побито!

Я не шукаю негатив, а допомагаю українцям, хлопцям, що справді щось роблять, не кричать.

Швидкість Гуртом відмінна- за ніч ми скачуємо 3-4 фільми, можливо у вас повільний інтернет?
Сторінка 1 з 3 123 Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Вибираємо мовну школу
    Від Julijka у форумі Мистецтво та Культура
    Відповідей: 15
    Останнє: 21.04.2009, 18:02:47
  2. Вибираємо сухі будівельні суміші.
    Від Maden у форумі Житло та побут, будівництво та ремонт
    Відповідей: 1
    Останнє: 08.08.2007, 12:45:04

Ваші права у розділі