Тема: Сопутникові тюнера в Шоці

Показ результатів 1 до 10 з 15

Приєднався 22.08.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 16

Сопутникові тюнера в Шоці

Всі питання по тюнерах вирішуємо тут!

{ добавлено через 31 хвилину }
    Народ в "Шоці" акція комплект на 3 конвертора без ПДВ 399грн.
    В мене складається враження що слово "АКЦІЯ" = слову "ЛОХОТРОН"
    1. антена продається "Опенфокс діаметром 1,05м." китайського виробництва, з тонкої бляхи (фольга) з херовим фокусом, на вітер не ставити бо погнеться
    2. приймач (тюнер) йде теж китайський "Опен фокс 3618" вигшотовлений по "Аріон технолоджі" але не відомий загрущик у ньому стоїть, прошити не можливо без його заміни, а в інструкції вказано:" за заміну бута (загрущика) чи програмного забезпечення, виробник відповідальності не несе!!!" тобто купуєш на свою голову!!! а що з ним ділі робити???
    3. Встановлення робити тре самому, або когось шукати чи викликати майстра, а майстри як відомо з чужим обладнанням працювати не горять бажанням!
    От купуєш а потім думаєш що з тим всім робити ???? де прошити апарат і так щоб гарантія збереглася??? як то все поставити??? де взяти майстра???? що воно показуватиме????
    Так що не ведіться на дешевезну бо це все ЛОХТРОН!!!!
    Відредагув(ла) Dovgy : 24.11.2006 о 13:25:15 Причина: Додано повідомлення
    Приєднався 06.12.2005
    Звідки Львів - Наукова
    Повідомлень 2328

Re: Сопутникові тюнера

та то всім відомо, що то кака.

П.С. Прикольно, що на форумі зявилась людина, яка цікавиться сателітами )
    Приєднався 06.12.2005
    Звідки Львів - Наукова
    Повідомлень 2328

Доречі, я цю акцію вже другий раз зутрічаю і здаєтьсю знову ж в тому Шоці

Лохотрон чи не лохотрон - це вже хай кожен особисто вирішує. Бо на кожен товар є свій покупець !! А щодо акції, без ПДВ, то зробили таку акцію тільки для того, щоб на час відкриття магазину зробити ажіотаж. А на рекламних проспектах, які розсилати писали, що товар обмежений (500 шт.).
    Приєднався 06.12.2005
    Звідки Львів - Наукова
    Повідомлень 2328

справа в тому, що якщо людина візьме собі цей тюнер, то потім буде думати що з ним робити, бо в неї не будуть показувати канали, які показують в інших людей )
    Приєднався 27.11.2005
    Звідки Львів
    Повідомлень 1614

той "Шок" то взагалі несерйозна кантора... понабирали шлангів які чекають поки покупець сам до них підійде...

Re: Сопутникові тюнера в Шоці

SOLARIS, железобітонна фраза!
    а коли підійде, то навіть толком нічого розказати не може.
    я там вже два тижні кручуся по роботі... висновок один - більшість продавців там дауни.
    зате в Шоці є один плюс - там є гарні продавщиці )))
    Приєднався 29.11.2005
    Звідки Каон, планета Сайбертрон
    Повідомлень 717
    Записів в журналі 17

Та давно вже ясно, шо в тих "супермаркетах електроніки" рідкісний максимум - акціїна ціна приблизно дорівнює звичайній ціні в простій конторі. А зазвичай просто дурять голову довірливим.
    heaven can wait
    we're only watching the skies
    Приєднався 22.08.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 16

Лохотрон чи не лохотрон - це вже хай кожен особисто вирішує. Бо на кожен товар є свій покупець !! А щодо акції, без ПДВ, то зробили таку акцію тільки для того, щоб на час відкриття магазину зробити ажіотаж. А на рекламних проспектах, які розсилати писали, що товар обмежений (500 шт.).
    Та я сам проти "ШОКу" ніц не маю!!! просто пишу про те- в чому розуміюся!!! хай продають собі і без ПДВ хоч цілий рік без вихідних!
    Просто для чого продавати дешево і без ПДВ - те чого нікому не треба, і тулити це людям які в цьому не петрають, а кидаються купувати через низьку ціну!!!!???? (типу купи в мене банку огірків на 20% дешевше, але кожен огірок буде надкушений)
    і як це по твоєму називається ??? не ЛОХОТРОН ????????
    Приєднався 22.08.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 16

Щойно мав нагоду поспілкуватися з власником фірми "ФОКС" казав мені що на тюнера гарантії немає! от тобі й "АКЦІЯ"!
    якщо такий кому трапиться то шити тре лиш софтом від карточного аріоноподібного апарататипу: х600 чи 6018 чи 6318! якщо ні то трапиться халепа
Сторінка 1 з 2 12 Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Мінімальні вимоги Windows XP.. Я в шоці!!!
    Від Словотворець у форумі Програмне забезпечення, ігри
    Відповідей: 3
    Останнє: 25.05.2006, 20:54:47

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення