Тема: Форум книговидавців

Показ результатів 21 до 30 з 77

Re: Форум книговидавців 2010

Останнього разу що я там був - я памятаю вибір мене не вразив, одні тільки книжки про голодомор і ше яке говно... А ні прикладного мені до компів ні для психології нічого цікавого і авторитетнго.
    Це все лише моя суб'єктивна думка
    Флудераст? Я?
    Собі на радість задоволений життям
    Приєднався 17.02.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 1388
    Записів в журналі 17

я завжди там розкопую якісь такі книжки, які в книгарнях знайти потім нереально
    от минулого року купила книжку доктора Назаралієва про наркоманію, дуже якісну, цікаву, і дуже недорого... а все через те, що видавництво якесь маленьке і невідоме... от заради таких книжок і варто туди ходити
    А я хочу в Антарктиду, хоч би на мить... (с)
    Приєднався 06.02.2007
    Звідки Прикарпаття:)
    Повідомлень 1621
    Записів в журналі 187

На форумі як на секонді - треба поритися, аби викопати знахідку А ще файно побувати на тих всяких супровідних заходах До форуму!
    Є дві речі, які викликають зачудування і захоплення: зоряне небо наді мною і моральний закон в мені... (с) Е.Кант
    Приєднався 19.01.2010
    Звідки Львів
    Повідомлень 2614
    Записів в журналі 103

На форум більше не піду. Для мене купівля книги - то шось особливе. Люблю придивитися, повибирати, погортати... А там так - тіко шось цікаве, то тра поспіхом купувати, бо розметуть...
    Приєднався 20.08.2010
    Звідки центрик
    Повідомлень 305
    Записів в журналі 2

Я тоже туди більше не піду, бо дійсно там треба книжки купляти похапцем. Побачив і взяв бігом. Ніякої насолоди нема з того бігання по тому форумі видавців.
    Приєднався 16.11.2006
    Звідки Городок
    Повідомлень 3618
    Записів в журналі 95

Нормальна людина йде в книгарню, гортає там книжки, знаходить таку, що подобається по змісту, не дивиться на назву, не дивиться на автора, йде до каси і купує. А всьо так тому, що є валом цікавих книжок, просто вони не попсові, просто лежать собі на полиці і чекають мудрих людей.

книжку доктора Назаралієва про наркоманію
    Оо Ну я такого точно не читаю, якось наркоманами не цікавлюсь =)
    І заради таких книжок робити форум точно брєд. Хочеться чогось авторитетного і високого.

{ додано через 2 хвилини }
    А ну і ще, не люблю ні згадані секонхенди, ні ринки, бо не люблю людей тим більше в таких кількостях і в такій близкості до себе. На мене те стадо давить, як можна проникнутись в таких умовах високиим? =)
    Відредагув(ла) Юрій Лев : 02.09.2010 о 08:23:06 Причина: Додано повідомлення
    Це все лише моя суб'єктивна думка
    Флудераст? Я?
    Собі на радість задоволений життям
    Приєднався 06.02.2007
    Звідки Прикарпаття:)
    Повідомлень 1621
    Записів в журналі 187

Я теж, не знаю чому, але за тим книжковим форумом не пропадаю. Набагато файніше вибирати собі книжку хоч би так, як каже Монашко. Хоча, дуже похвально, що наше місто проводить такий культурний захід
    Є дві речі, які викликають зачудування і захоплення: зоряне небо наді мною і моральний закон в мені... (с) Е.Кант
    Приєднався 30.10.2009
    Звідки Львів
    Повідомлень 571
    Записів в журналі 3

форум, то ж не лише вибір книжок, а й багато інших цікавих заходів
    Чужа душа - то, кажуть, темний ліс...
    Приєднався 03.02.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 1124
    Записів в журналі 5

Форум для мене цього року це місце зустрічі з друзями-видавцями з інших міст, місце, куди я піду також в справах праці + можливість натрапити на щось цікаве
    головне не перейматися тлумом людей і до всього підходити з позитивом і легкістю!
    життя прекрасне!
    Буває час орлів, а нині різне птаство
    З державної руки сипнули їм пшона
    Не треба правду говорить цвітасто
    Вона сьогодні проста і страшна...
    Л. Костенко
Сторінка 3 з 8 Перший 12345 ... Останні
  • Перейти до сторінки:

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли