Тема: Розшукується сила волі! Терміново!!

Показ результатів 1 до 10 з 11

Приєднався 15.04.2008
    Звідки столиця України
    Повідомлень 757
    Записів в журналі 5

Розшукується сила волі! Терміново!!

я знала, що шкідливо для мого здоров’я і якості навчання мати вдома безлімітний інтернет. втім, його вимагало оте саме навчання, і я здалась.
    тепер так важко змусити себе щось робити...
    більше того, почала вчити мову, і тут вже справа не у павутині, - як змусити себе робити щось важливе, потрібне і в принципі цікаве, але вельми важке?
    NB.:
    - більше ніхто не може змусити,
    - справа важлива, але не смертельно,
    - Центрик не глючить))

ваші пропозиції - ...
    Запала тиша... Не будіть Її словами.
    Слова Її не зможуть зачепить.
    Вона слідкує, ні, Вона не спить -
    Як сторож впертості стоїть між вами
    Приєднався 19.01.2010
    Звідки Львів
    Повідомлень 2614
    Записів в журналі 103

Re: Розшукується сила волі! Терміново!!

Ата, зробити як я сьогодні. просто не ліг спати, як наслідок, годинки до другої центрик стих, зі скайпу теж всі потікали, і мені нічого не залишалося, як почати писати, хоч натхнення не було. Як наслідок - три статті в три різні видання плюс так розписався, що натхнення прийшло само собою, тож одна стаття переробилася в іншому стилі - суто для себе - і пішла по блогах і соцмережах в рамках віртуального проекту - в журналі можеш її побачити. Я так роблю приблизно раз на місяць і так вирулюю, якщо роботи багато, а бажання чи часу мало...
    Приєднався 15.04.2008
    Звідки столиця України
    Повідомлень 757
    Записів в журналі 5

Онаній, варіант незлий - згодна.
    а як щодо праці перманентної, як оте саме вчіння мови - кожного дня так робити не вийде...
    Запала тиша... Не будіть Її словами.
    Слова Її не зможуть зачепить.
    Вона слідкує, ні, Вона не спить -
    Як сторож впертості стоїть між вами
    Приєднався 06.02.2007
    Звідки Прикарпаття:)
    Повідомлень 1621
    Записів в журналі 187

Згадалося як я писала диплом
    Чого б це?

Так, тема була дуже вузькогалузева - в неті того зовсім не знайдеш. Керівник надіявся більше на мене, ніж я на нього
    Потуги писати були шалені, бо треба було перечитувати величезну кількість нудної і нікому непотрібної інформації.
    Коли я, вимучена тим, що все-таки мушу це робити, але не хочу, запитала в свого доброго друга:
    - Як заставити себе почати працювати?
    Він відповів:
    - Улянка, висуваєш стільчик з-за столу, сідаєш на нього, береш матеріал і пишеш.

То була єдина правильна відповідь

Лінь, як на мене, що раз, то сильніша, чим більше ми з нею боремося А боротися не треба.
    Встав - зробив, виконав те, що необхідне: раз, другий, третій... далі бачиш, що воно розвиває. Навіть, одноманітна робота, або ж те, що, на нашу думку, нікому не потрібне, може бути корисне. Воно виховує в нас якусь рису характеру, розкриває нові якості...
    Мову вчити - систематично і по трохи - дуже файно. Люблю той ефект, котрий спливає майже непомітно - за якийсь час ти вже маєш запас слів і можеш будувати речення

Тому відповідь на запитання
    як змусити себе робити щось важливе, потрібне і в принципі цікаве, але вельми важке?
    може бути така:

зосередься на самому процесі, а також на сатисфакції від нього.

А ще я дуже люблю один вислів: За дисципліною, самозреченням і жертвою лежить щастя, якого ми не знайдемо ніде в іншому місці. (с) Ванда Пултавська, кажись, так сказала...
    Є дві речі, які викликають зачудування і захоплення: зоряне небо наді мною і моральний закон в мені... (с) Е.Кант
    Приєднався 04.06.2009
    Звідки Слов'янськ
    Повідомлень 2154
    Записів в журналі 22

А я думав що це лише в мене така проблема. Ну що зробиш, якщо в слові РОБОТА зробити вісім пимилок - вийде слово ІНТЕРНЕТ. А за оце
    зосередься на самому процесі, а також на сатисфакції від нього.

А ще я дуже люблю один вислів: За дисципліною, самозреченням і жертвою лежить щастя, якого ми не знайдемо ніде в іншому місці. (с) Ванда Пултавська
    Улянці красно (тобто зелено ) дякую.
    Cognito ergo sum - Мислю, а отже існую
    HiGH_ZeRO
    Гість

А навыщо тут сила волі ? хватить одних кусачок, переріж кабель і все ).
    А якшо серйозно - сядь зроби і все. Нічого складного тут немає
    Приєднався 20.08.2010
    Звідки центрик
    Повідомлень 305
    Записів в журналі 2

Якщо маю якусь роботу то собі завжди складаю від якої до якої години я роблю щось одне, потім відпочила пів годинки і далі собі працюю....тільки от то "далі" не завжди відбувається ....думаю що просто тобі потрібно собі розпреділити роботу яку маєш робити і через не хочу....вчишся
    Приєднався 13.03.2007
    Звідки Львів, Хвильового
    Повідомлень 1561
    Записів в журналі 52

1.як робота нудна (тобто мені не дуже цікаво, але робити треба), допомагає, коли мене хтось контролює (грає роль строгого вчителя ) , але то має бути близька людина, щоб мені не було наплювати на її думку

2.правило 72 годин: задумане треба втілювати не пізніше цього терміну, бо потім навряд чи щось зробиться

3.писати "Журнал успіхів": своєрідний звіт про день, що минув. 5 справ, за які можна собою гордитись (дуже стимулює, можна перечитувати і дивитись, скільки всього переробила, а рахувала себе лінивою людиною)

4. вести діловий щоденник, планувати (організовує і дисциплінує, робиться все вчасно, значно менше запарок)

5.можна придумати винагороду за зроблену роботу (так кажуть, але в мене на практиці не вийшло)
    "Ми не повинні зупинятись в своїх пошуках. І в кінці їх ми прибудем на те саме місце, з якого почали, і вперше пізнаєм його по-справжньому..." Т.С.Еліот

Останнім часом так мало жінок, котрі подають руку долонею вниз...
    Al1's Avatar
    Приєднався 02.02.2008
    Звідки Львов, Вийтовыча
    Повідомлень 2044
    Записів в журналі 82

Выход есть: сидеть в тырнэте, пока от него не начнёт тошнить. Тогда жажда к труду появится самим собой.
    Вспомните Тома Сойера. Вообразите себе, что работа - это приятное развлечение, а не нудная обязанность. Подайте её окружающим так, чтобы они завидовали тому, какая у Вас приятная и интересная работа. Окружающая среда тоже стимулирует.
    Amicus Plato, sed magis amica veritas.
    Приєднався 20.01.2010
    Звідки Київ,Мистецька
    Повідомлень 130

А це дійсно проблема. Заходжу в нет пошукати інформацію для контрольних(сесія скоро), заодно заглядаю сюди, і залишаюся тут...)))

Важко позбутися залежності.
    Є варіант коли збирається декілька осіб, за для виконання однієєї цілі. Ми з подружками так курсові й диплом робили. Дома одній налаштуватися на РОБОТА-FM не вдавалося, тож я приїздила до дівчат, яким самим також було важко налаштуватися. Я знаю, що я приїхала до них працювати над дипломним, і вони знали. Тож ми дружно сідали, точніше приймали різні пози на полу хрущовської кухоньки над своїми кресленнями, і, вуаля, працювали.
    Хоча пару раз, наш план зазнавав поразки(це тому що їхній батько привіз вина, а у мене був день варення, напередодні=)
    Вперед це там, де горить червоне світло)))
Сторінка 1 з 2 12 Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Розшукується трихолог
    Від CoH9I у форумі Розшукується..
    Відповідей: 1
    Останнє: 23.10.2010, 10:49:09
  2. розшукується однокімнатна квартира
    Від paraska у форумі Розшукується..
    Відповідей: 3
    Останнє: 21.09.2009, 21:38:58
  3. Розшукується арафатка